A-rada MEHED |
Koht |
Nimi |
Liikmed |
Aeg |
Märkused |
1 |
AREAL team MEHED |
(Raul Kudre, Anti Arak, Aimar Hussar) |
06:34:12 |
|
2 |
ISC Adventure team |
(Randy Korb, Rain Lond, Heiti Hallikma) |
07:22:30 |
|
3 |
Kiirrong |
(Tanel Kannel, Alari Kannel, Ahto Tatter) |
07:35:28 |
|
4 |
Team SEB |
(Viljar Grauen, Risto Laanoja, Jaak Evert) |
07:43:30 |
|
5 |
Tegelejad |
(Eduard Taivere, Ivo Truus, Kerve Neeme) |
08:11:33 |
|
6 |
Unihhnet |
(Henn Ruukel, Rene Maksimovski, Indrek Saarepera) |
08:16:36 |
|
7 |
Salomon X-Adventure Team |
(Rene Ottesson, Urmo Alling, Urmas Utar) |
08:18:26 |
trahv 60min |
8 |
Ekstreempark |
(Tõnu Hendrikson, Peeter Hendrikson, Janar Kadastu) |
08:29:24 |
|
9 |
MATKaSPORT Adventure Team |
(Tiit Tähnas, Margus Marrandi, Argo Rohtmets) |
08:38:17 |
|
10 |
Peraküla Krupp |
(Andres Minn, Raul Olesk, Mati Preitof) |
08:41:43 |
|
11 |
Must Hobune |
(Ilmar Kink, Rene Rätsep, Lauri Lahtmäe) |
08:52:13 |
|
12 |
Kolm jänest |
(Alar Nigul, Kaido Ruul, Tiit Riisalo) |
08:53:30 |
|
13 |
Porilased |
(Siim Kokk, Kristjan Kongo, Janno Greenbaum) |
08:57:33 |
|
14 |
AAA Team |
(Ranno Erala, Tõnu Danilas, Ain Talts) |
09:05:47 |
|
15 |
MD |
(Arno Ruusalepp, Riho Tapfer, Ain Kaare) |
09:05:57 |
|
16 |
Hekotek mehed |
(Avo Raigla, Aivar Suits, Priit Poopuu) |
09:09:30 |
|
17 |
SpinClub.ee Team |
(Reigo Luurmees, Silver Eensaar, Indrek Teppo) |
09:15:08 |
trahv 60min |
18 |
Suprema |
(Alar Ehandi, Eduard Pukkonen, Rene Käsik) |
09:34:56 |
trahv 60min |
19 |
Keep Walking |
(Arvo Ambel, Siim Valgeväli, Martin Meri) |
09:36:20 |
|
20 |
Hansa rajaleidjad |
(Ivar Hütt, Peep Eomois, Kalle Tomingas) |
09:37:24 |
|
21 |
Punane Täpp |
(Lars Laanep, Raul Mürk, Andres Bauvald) |
09:37:40 |
|
22 |
E-team |
(Kalle Kuusik, Andrus Pedai, Tarmo Gede) |
10:15:31 |
trahv 60min |
23 |
Micromeedialion |
(Jüri Saarma, Tõnis Hiiesalu, Lars Laanep) |
11:38:25 |
trahv 60min |
24 |
DUFFXXX |
(Aleksander Haritonov, Rait Pedari, Jüri Altnurme) |
22:07:41 |
trahv 660min |
25 |
Medisoft A |
(Kaido Hallik, Aigar Sirel, Indrek Ulst) |
25:57:59 |
trahv 1020min |
26 |
SPO Team |
(Dmitri Smirnov, Sergei Bessonov, Ilja Lutov) |
28:25:02 |
trahv 1080min |
27 |
Amori Nooled |
(Markko Karu, Alari Kolk, Villem Tõnisberg) |
28:44:59 |
trahv 1140min |
28 |
CFTL |
(Urmo Kesküla, Valdeko Paavel, Janno Kümnik) |
08:55:23 |
kaks finisheerujat |
29 |
Ah Metsa! |
(Rain Piiri, Urmas Einroos, Taimo Nellis) |
08:38:25 |
SI kadunud |
- |
In Optima Forma 2 |
(Severin Israel, Mattias Puusepp, Roman Kattai) |
--:--:-- |
katk. (5KP) |
- |
ARCTIC SPORT CLUB |
(Sten-Eric Uibo, Jaan Korrol, Peep Mikli) |
--:--:-- |
katk. (4KP) |
- |
Sportland Nike Team |
(Taivo Pallotedder, Jarek Mäestu, Vallo Vaher) |
--:--:-- |
katk. (0KP) |
A-rada SEGA |
Koht |
Nimi |
Liikmed |
Aeg |
Märkused |
1 |
Silja Sport |
(Kunnar Vahi, Silja Suija, Sven Luks) |
07:48:04 |
|
2 |
ISC X-Hiking Team |
(Ly Trei, Eero Kivikas, Erkki Ääremaa) |
08:05:21 |
|
3 |
Oodake, kohe jõuame! |
(Liina Palu, Tambet Tõnissoo, Arvi Koitve) |
08:26:21 |
|
4 |
ERDE FA |
(Ove Uhtlik, Reigo Lehtla, Sirle Arder) |
09:59:15 |
|
5 |
Õblukesed |
(Kristian Pilbas, Liis Nael, Taivo Kangilaski) |
10:03:40 |
|
6 |
Lumekakud-2 |
(Rein Ilja, Pille Ilja, Kristo Sakkeus) |
18:35:43 |
trahv 480min |
7 |
Nipernaadi |
(Urmas Kirotar, Annely Rätsep, Tarmo Peiker) |
18:57:14 |
trahv 540min |
8 |
NIKE ACG |
(Alar Viitmaa, Ruth Vaher, Erik Aibast) |
06:56:28 |
SI kadunud |
9 |
Aventura |
(Andres Hiiemäe, Maret Vaher, Taavi Palo) |
07:34:15 |
SI kadunud |
10 |
Energia |
(Indrek Aarna, Kaja Malts, Margus Uudam) |
09:20:45 |
SI kadunud |
11 |
Veteranid |
(Raimo Oinus, Remy Tiitre, Helen Oinus) |
09:41:18 |
SI kadunud |
B-rada MEHED |
Koht |
Nimi |
Liikmed |
Aeg |
Märkused |
1 |
Värska Vesi |
(Jalmar Vabarna, Tiit Toomas, Even Toomas) |
03:53:35 |
|
2 |
Iso-Star |
(Aarne Tiit, Andrei Gristsenko, Priit Hermet) |
03:55:29 |
|
3 |
Härra Nilsson |
(Raul Reiman, Anti Anton, Andres Matkur) |
04:04:32 |
|
4 |
Underwater motorsaw team |
(Priit Överus, Tanel Saue, Urmas Lõiv) |
04:08:33 |
|
5 |
korp! Sakala |
(Taavi Tamkivi, Richard Peterson, Marko Avikson) |
04:08:36 |
|
6 |
Lajos Team |
(Tarvo Klaasimäe, Siim Vinter, Tõnis Kruusmaa) |
04:08:37 |
|
7 |
Põhjanael |
(Raivo Erik, Heigo Põld, Heiki Einpaul) |
04:09:12 |
|
8 |
TJT Experimental Team |
(Taavi Nagel, Jaano Kalder, Toomas Tarve) |
04:10:51 |
|
9 |
AREAL Team |
(Jüri Pärnik, Tõnis Haldna, Veiko Pak) |
04:18:39 |
|
10 |
Männikumägi |
(Kuno Rooba, Joonas Oja, Alar Teras) |
04:19:13 |
|
11 |
Lennubaas |
(Rain Muru, Aleksei Avdejev, Aivo Kaljumäe) |
04:22:30 |
|
12 |
Converse |
(Emeri Lepp, Ivar Sikk, Daniel Lumi) |
04:24:41 |
|
13 |
Ikstriimtiim |
(Risto Bauman, Tanel Bauman, Tauno Murakas) |
04:32:01 |
|
14 |
Asimuut |
(Erko Aasmaa, Tago Teetamm, Gert Müürsepp) |
04:33:34 |
|
15 |
J-KUUBIS |
(Alo Järve, Edik Jakimovitš, Joonas Urgas) |
04:38:47 |
|
16 |
Kiviraidur |
(Jaanus Reha, Juhan Tääkre, Riivo Lukmann) |
04:42:05 |
|
17 |
VESARO |
(Kuido Rooba, Marko Rooba, Timo Tints) |
04:43:17 |
|
18 |
Quattro |
(Rain Pajur, Erki Kriks, Arthur Raihman) |
04:50:01 |
trahv 30min |
19 |
Funding Adventure Team |
(Lauri Antalainen, Matti Laarmaa, Cardo Soosaar) |
04:53:22 |
|
20 |
Hülged rukkis |
(Jüri Paltser, Ott Alemaa, Jarek Jõepera) |
04:56:28 |
|
21 |
Raun |
(Eero Raun, Ivar Soosaar, Kristo Raun) |
04:56:34 |
|
22 |
P.D.Team 1 |
(Mart Tõevere, Henri Treude, Kristjan Kaleviste) |
04:57:43 |
|
23 |
MicroHansa |
(Tarmo Pajumets, Jaanus Soots, Taivo Remmelgas) |
04:59:31 |
|
24 |
Team Skype Beta |
(Mart Kelder, Meelik Gornoi, Erki Esken) |
05:00:51 |
|
25 |
Black Pole |
(Argo Priivits, Rainer Kuhi, Margus Vilu) |
05:04:24 |
trahv 30min |
26 |
Jopeklubi 2 |
(Urmo Kivikas, Kulvo Pendra, Jaanus Grigorovitš) |
05:06:28 |
|
27 |
NRG vanad peerud |
(Lauri Teder, Siim Vanahans, Harles Nigulas) |
05:07:36 |
trahv 30min |
28 |
Aadria meri |
(Priit Potter, Dag Nurm, Tarvi Olli) |
05:11:20 |
|
29 |
Möirapullid |
(Heiki Urbala, Ronald Kask, Raul Erdel) |
05:13:22 |
|
30 |
Baltronic 1 |
(Kaido Mänd, Alvar Albi, Toivo Toomla) |
05:17:02 |
|
31 |
EMT VJO |
(Aivo Lelle, Raimond Saks, Aimar Liiver) |
05:22:07 |
|
32 |
Cyber |
(Margus Freudenthal, Vahur Vaiksaar, Priit Tamme) |
05:22:39 |
|
33 |
El Camino |
(Toomas Tiivel, Alari Ilves, Alar Saar) |
05:24:39 |
trahv 30min |
34 |
Aatomikud |
(Urmas Roots, Verner Mättas, Meelis Trepp) |
05:28:10 |
|
35 |
Hansa 2006 |
(Heikki Kukke, Risto Agu, Tanel Lumiste) |
05:29:41 |
|
36 |
TK |
(Indrek Katušin, Sven Illing, -) |
05:31:47 |
|
37 |
Hiieqnn, SK Autsaider |
(Tõnu Sellin, Andres Rebane, Arvi Luhakooder) |
05:34:46 |
|
38 |
MP-92 |
(Herkki Suurman, Jüri Vanaveski, Margus Kelk) |
05:44:20 |
trahv 60min |
39 |
Team Medeto |
(Raivo Kiivit, Indrek Palu, Rainer Kallas) |
05:45:40 |
trahv 60min |
40 |
P.D.Team 2 |
(Rasmus Rask, Ivar Siimar, Kaarel Karu) |
05:50:40 |
|
41 |
Medisoft B |
(Artur Novek, Martti Mikk, Lauri Vasko) |
05:58:05 |
|
42 |
Hansa X |
(Marek Jõela, Meelis Kivimäe, Margus Melsas) |
05:59:28 |
|
43 |
HELLAD VENNAD |
(Meelis Pihlak, Veiko Tõnso, Jaanus Undrest) |
06:04:06 |
trahv 60min |
44 |
Ässad |
(Janek Kalbin, Aivar Vaus, Kuldar Kutti) |
06:05:34 |
trahv 30min |
45 |
Team Skype Lambda |
(Marek Martin, Sergei Anikin, Mart Oruaas) |
06:17:00 |
|
46 |
Team Skype Mjuu |
(Andres Kütt, Marek Laasik, Tauri Tuubel) |
06:49:03 |
|
47 |
Fanfaarid ja trummipõrin |
(German Omeljantšuk, Konstantin Muhhin, Boriss Kolupaev) |
06:51:18 |
|
48 |
Rutuga |
(Jegor Rassadnikov, Peeter Seermaa, Tiit Ploom) |
06:58:30 |
|
49 |
3 Faasi |
(Tarmo Kärsna, Alan Luuk, Ivo Ostolfot) |
07:04:02 |
trahv 60min |
50 |
A-Team |
(Andre Nõmm, Marek Nõmm, Olle Kärner) |
09:44:24 |
trahv 300min |
51 |
Kontoripeerud (peerg, peerud) |
(Alo Ansmann, Indrek Hinno, Martin Männil) |
05:21:00 |
SI kadunud |
- |
Hansa 13 |
(Erkki Raasuke, Rait Pallo, Tiit Pekk) |
--:--:-- |
katk. (24KP) |
B-rada NAISED |
Koht |
Nimi |
Liikmed |
Aeg |
Märkused |
1 |
GARMONT Challenge Team |
(Siiri Mere, Viivi-Anne Soots, Merike Vanjuk) |
04:29:26 |
|
2 |
Männikumäe Naised |
(Raili Rooba, Anni Vainola, Marje Viirman) |
05:03:27 |
|
3 |
AasaLead |
(Evi Raigla, Irene Ploom, Merike Kivistik) |
05:28:24 |
|
4 |
Tark ei torma |
(Piia Harvonen, Kristi Siibak, Ülle Maiste) |
05:39:50 |
|
5 |
Lihtsalt Baleriinid |
(Krista Tarum, Elen Mitt, Kristi Pärnapuu) |
06:00:52 |
|
6 |
Hiired tuules |
(Külli Tiits, Jaanika Jundas, Tiina Kodar) |
06:14:27 |
|
7 |
Turboparmud |
(Kristi Luigelaht, Enel Tomson, Kadi Taalberg) |
06:26:19 |
|
8 |
Oota Sa! |
(Helen Korju, Kristiina Kibin, Tatjana Linjova) |
06:27:41 |
trahv 30min |
9 |
KRATT x 3 |
(Margit Viilep, Külliki Puks, Aile Kaljumäe) |
06:28:47 |
|
10 |
Piraaja |
(Karin Lehiste, Marian Muuga, Kalli Meriste) |
06:38:39 |
|
11 |
Leelo |
(Miina Käos, Margit Tiit, Liis Pruusapuu) |
06:46:31 |
|
12 |
Diletandid teel |
(Age Trink, Heldi Kell, Aule Kink) |
06:48:05 |
|
13 |
Õhtuks rihmaks |
(Tiina Krevald, Tiina Viiderfeld, Pille Neider) |
06:59:51 |
trahv 30min |
14 |
VÕTAKS ÄRA |
(Anu Soomets, Kairi Sirkel, Irina Kelder) |
07:00:00 |
|
15 |
Pipsikesed |
(Merle Palder, Ethel Madalik, Ingrid Kiivi) |
07:10:46 |
|
16 |
VAPRAD JA ILUSAD |
(Merle Marjapuu, Triin Vanem, Kristel Tõnisson) |
08:24:20 |
kaks finisheerujat |
- |
ACG |
(Renna Järvalt, Maren Talvistu, Merliis Sulg) |
--:--:-- |
katk. (27KP) |
- |
KAM |
(Maret Ambur, Ave Palu, Katrin Rehemägi) |
--:--:-- |
katk. (20KP) |
B-rada SEGA |
Koht |
Nimi |
Liikmed |
Aeg |
Märkused |
1 |
Clickset RTR |
(Reimo Kaasiku, Triin Peips, Raiko Kaasiku) |
03:54:22 |
|
2 |
Elusõõm |
(Epp Käpa, Stanislav Mihkels, Erik Koitla) |
04:03:08 |
|
3 |
K-KUUBIS |
(Kalev Kõiva, Brit Jaska, Jaak Kõiva) |
04:07:20 |
|
4 |
Sorainen Adventure Team |
(Ivar Kurvits, Merle Saaliste, Toomas Prangli) |
04:26:59 |
|
5 |
Estonian Air Charlie |
(Enn Lamp, Renee Tuul, Kaili Sirge) |
04:28:55 |
|
6 |
Zahkna Tiim |
(Marek Zahkna, Marit Zahkna, Geidi Kruusmann) |
04:46:07 |
|
7 |
SASS |
(Neeme Loorits, Ardo Mardisoo, Kai Valtin) |
04:49:10 |
|
8 |
AT SPORT |
(Olaf Mihelson, Nele Taba, Raidar Mesila) |
04:53:06 |
|
9 |
Sidur, Pidur ja Gaas |
(Siim Lannes, Piret Meister, Tormi Tabor) |
04:55:22 |
|
10 |
Team Skype Gamma |
(Aleksandr Ganzha, Renat Vafin, Kadri-Ann Valgeväli) |
04:57:58 |
|
11 |
Komad |
(Kadri Limberg, Kristjan Karabelnik, Rain Viigipuu) |
05:04:05 |
|
12 |
METEC |
(Toomas Lepp, Aira Nigul, Risto Otstavel) |
05:17:57 |
|
13 |
Kihku Kähku |
(Arie Vaigurand, Kimmo Liivak, Priit Friedemann) |
05:21:30 |
|
14 |
Biitlõ |
(Hannes Vaher, Kairi Paat, Erki Pekker) |
05:24:30 |
|
15 |
Amatöörid |
(Jaan Liitmäe, Toomas Virro, Kärt Tähema) |
05:30:12 |
|
16 |
Mine Nyyd! |
(Olavi Loo, Pille Strauss, Pärt Taev) |
05:35:39 |
trahv 60min |
17 |
Rohkem rõõmu päikese all |
(Martin Ruudi, Tanel Jaaniste, Kaia Treier) |
05:37:10 |
|
18 |
WILO Team |
(Piia Paasma, Hannes Soo, Roomet Leiger) |
05:39:32 |
trahv 60min |
19 |
Hansa 9 |
(Tiina Angerjärv, Arvi Angerjärv, Marek Pungar) |
05:43:12 |
|
20 |
Team Skype HiiFii |
(Triin Leissoo, Janno Teelem, Marten Ester) |
05:45:21 |
|
21 |
A.A.K. |
(Agu Koppa, Anu Koppa, Kaido Koppa) |
05:46:49 |
|
22 |
E.L.U. |
(Liina Sadrak, Urmas Kivirüüt, Eneli Ivask) |
05:48:50 |
|
23 |
Nublud |
(Gerli Müür, Mart Müür, Urmas Müür) |
05:48:55 |
trahv 30min |
24 |
Oskar ja sõbrad |
(Ragnar Ilp, Artur Keerov, Anneli Laansoo) |
05:54:45 |
|
25 |
Nelson |
(Tiina Turban, Ott Kalamees, Siim Karja) |
06:05:02 |
trahv 30min |
26 |
EMA |
(Eve Kaurla, Marek Jürna, Andres Kiik) |
06:12:11 |
|
27 |
DataCatering |
(Kristjan Värton, Kristel Vallaste, Janek Palo) |
06:17:12 |
|
28 |
The team |
(Britt Reimets, Reemet Sarv, Algis Sepp) |
06:17:46 |
|
29 |
Välepäkad |
(Toomas Leesi, Tauno Tamberg, Tiia Lumet) |
06:37:53 |
trahv 60min |
30 |
Ustav Orav |
(Heiki Pajuste, Juula Orav, Küllike Ustav) |
07:39:32 |
trahv 60min |
31 |
Webmedia |
(Kairi Saar, Rain Raadla, Elis Kõivumägi) |
12:48:27 |
trahv 480min |
32 |
Raintree Racing |
(Priit Pärgmäe, Kadri Sepalaan, Siim Suisalu) |
16:41:01 |
trahv 600min |