A-RADA |
Koht |
Võistkonna nimi |
Liikmete nimed |
Klass |
Punktid |
1 |
Salomon X- Adventure Team |
(Urmo Alling, Heiti Hallikma, Lauri Malsroos) |
Mehed |
200 |
2 |
ISC Adventure Team |
(Rain Lond, Randy Korb, Priit Ailt) |
Mehed |
180 |
3 |
Areal team A-mehed |
(Raul Kudre, Aimar Hussar, Anti Arak) |
Mehed |
170 |
4 |
MATKaSPORT Adventure Team |
(Tiit Tähnas, Margus Marrandi, Eduard Pukkonen) |
Mehed |
160 |
5 |
KIIRRONG |
(Alari Kannel, Assar Jõepera, Tanel Kannel) |
Mehed |
155 |
6 |
Xadventure.ee |
(Andres Hiiemäe, Maret Vaher, Raimo Rotberg) |
Sega |
150 |
7 |
NIKE ACG |
(Erik Aibast, Alar Viitmaa, Ruth Vaher) |
Sega |
147 |
8 |
Team VAUDE |
(Reigo Luurmees, Riho Roopõld, Silver Eensaar) |
Mehed |
144 |
9 |
GoDiscover |
(Tiit Pekk, Marek Nõmm, Andre Nõmm) |
Mehed |
142 |
10 |
CFTL |
(Urmo Kesküla, Valdeko Paavel, Ilmar Kink) |
Mehed |
140 |
11 |
Sportland |
(Taivo Pallotedder, Jarek Mäestu, Vallo Vaher) |
Mehed |
139 |
12 |
Silja Sport |
(Timo Palo, Sven Luks, Laura Rohtla) |
Sega |
138 |
13 |
AAA Team |
(Ranno Erala, Tõnu Danilas, Ain Talts) |
Mehed |
137 |
14 |
In Optima Forma |
(Taavi Otsalainen, Jaanika Kalev, Kaupo Ots) |
Sega |
136 |
15 |
Metsapeatus |
(Viljar Grauen, Jaak Evert, Risto Laanoja) |
Mehed |
135 |
16 |
ISC X-Hiking Team |
(Eero Kivikas, Erkki Ääremaa, Kaupo Kattai) |
Mehed |
134 |
17 |
Team ICEBUG |
(Siiri Mere, Viivi-Anne Soots, Merike Vanjuk) |
Naised |
133 |
18 |
TEGELEJAD |
(Eduard Taivere, Ivo Truus, Neeme Kerve) |
Mehed |
132 |
19 |
Porilased |
(Siim Kokk, Kristjan Kongo, Janno Greenbaum) |
Mehed |
131 |
20 |
Twister Adventure Team |
(Erki Erm, Ruslan Simagin, Sirli Metsamäe) |
Sega |
130 |
21 |
Lennubaas |
(Rain Muru, Eero Säde, Marek Zahkna) |
Mehed |
129 |
22 |
Ekstreempark |
(Hillar Irves, Helen Irves, Tõnu Hendrikson) |
Sega |
128 |
23 |
Väle tigu |
(Peep Eomois, Dan Hüvonen, Ivar Hütt) |
Mehed |
127 |
24 |
Eesti Energia SK |
(Kristian Pilbas, Taivo Kangilaski, Kalle Kilk) |
Mehed |
126 |
25 |
Ruuben ja Nele |
(Andres Roosma, Andres Pae, Katri Saar) |
Sega |
125 |
26 |
Hekotek |
(Avo Raigla, Aivar Suits, Priit Poopuu) |
Mehed |
124 |
27 |
Elisa arendajad |
(Martti Kuldma, Jaanus Loitmaa, Juri Dushko) |
Mehed |
123 |
28 |
Ekstreem.ee |
(Leivo Sepp, Kaja Pino, Alar Jõeste) |
Sega |
122 |
29 |
E.O.Map Eesti Teejuht |
(Argo Loo, Indrek Juhanson, Raivo Pellja) |
Mehed |
121 |
30 |
ISC Team |
(Elo Saue, Jana Kink, Pilvi-Heli Vettik) |
Naised |
120 |
31 |
Hundi Jälgedel |
(Taimo Nellis, Tõnis Milling, Egert Kamenik) |
Mehed |
119 |
32 |
X3M |
(Kalle Kuusik, Andrus Pedai, Janeck Uibo) |
Mehed |
118 |
33 |
Bona Fide |
(Mairolt Kakko, Mart Jakobson, Veikko Tamlak) |
Mehed |
117 |
34 |
Unihh net |
(Ove Uhtlik, Indrek Saarepera, Danel Taur) |
Mehed |
116 |
35 |
Punane Täpp |
(Jarkko Ainsoo, Andres Bauvald, Raul Mürk) |
Mehed |
115 |
36 |
Unetud |
(Tõnu Põld, Taimar Väljataga, Ülar Aasa) |
Mehed |
114 |
37 |
Sulawesi |
(Raul Hindov, August Tillo, Alar Nigul) |
Mehed |
113 |
38 |
Põmmpead |
(Andres Minn Jun, Kadi- Liis Minn, Erki Pellja) |
Sega |
112 |
39 |
Mehed nutavad |
(Harri Altroff, Toomas Gross, Vahur Soosaar) |
Mehed |
111 |
40 |
Lonks |
(Espar Samblik, Urmas Sassian, Helen Sulg) |
Sega |
110 |
41 |
Eesti Energia SK 2 |
(Kaja Malts, Aare Eiche, Indrek Aarna) |
Sega |
109 |
42 |
Pro3 Fishermans Team |
(Tarmo Tammemäe, Jaanus Meenov, Anti Metsamaa) |
Mehed |
108 |
43 |
Medisoft A |
(Kaido Hallik, Aigar Sirel, Rain Kõiv) |
Mehed |
107 |
44 |
Kanaküla Spordibaas |
(Margit Reintal, Tambet Tõnissoo, Arvi Koitve) |
Sega |
106 |
45 |
Le Tour |
(Arno Vaik, Paavo Nael, Tõnis Elling) |
Mehed |
105 |
46 |
Keep Walking |
(Arvo Ambel, Martin Meri, Tõnu Lillelaid) |
Mehed |
104 |
46 |
Nipernaadi |
(Urmas Kirotar, Tarmo Peiker, Harri Peiker) |
Mehed |
104 |
48 |
ROK |
(Hando Tõevere, Joonas Jürisaar, Olav Nirk) |
Mehed |
102 |
49 |
www.multisport.fi |
(Petri Forsman, Mika Pasonen, Ari Känsäkoski) |
Mehed |
101 |
50 |
Peraküla Krupp |
(Andres Minn, Mati Preitof, Raul Olesk) |
Mehed |
100 |
51 |
Buena Vista Racing Club |
(Markko Karu, Alari Kolk, Villem Tõnisberg) |
Mehed |
99 |
52 |
Teadmata kadunud |
(Raimo Oinus, Remy Tiitre, Helen Oinus) |
Sega |
98 |
53 |
Funding Adventure Team |
(Lauri Antalainen, Matti Laarmaa, Cardo Soosaar) |
Mehed |
97 |
54 |
Sagro tomat |
(Lauri Teder, Siim Vanahans, Erkki Liiv) |
Mehed |
96 |
55 |
ATJ team |
(Arvo Raja, Tiit Pappel, Jüri Pokk) |
Mehed |
95 |
56 |
Hansa SQAD |
(Harles Paesüld, Tanel Lumiste, Magnus Hillermaa) |
Mehed |
94 |
57 |
Sportland/Eluonikkaseiklus |
(Liina Haldna, Elisabeth Juudas, Els-Brett Heinsoo) |
Naised |
93 |
58 |
Team Itella |
(Kalle Tomingas, Risto Merisalu, Maarek Pajur) |
Mehed |
92 |
59 |
Desorient |
(Raivo Saame, Meelis Org, Kristjan Maade) |
Mehed |
91 |
60 |
Suprema |
(Mairo Kaseväli, Taavi Kainel, Rene Käsik) |
Mehed |
90 |
61 |
MKM |
(Margus Vetsa, Kaido Saar, Martin Linke) |
Mehed |
89 |
62 |
ROHELINE ENERGIA |
(Reigo Lehtla, Vahur Hollo, Kadri Possul) |
Sega |
88 |
63 |
Pandad |
(Riho Raassild, Viktor Gurkin, Marek Piiri) |
Mehed |
87 |
64 |
KAM |
(Ave Palu, Katrin Rehemägi, Maret Hallikma) |
Naised |
86 |
65 |
Manny, Sid & Diego |
(Kaari Simson, Mirjam Heinmann, Triin Vask) |
Naised |
85 |
66 |
Sportland-Haglöfs |
(Grete Mäesalu, Katrin Lang, Tiiu Jüriado) |
Naised |
84 |
67 |
Sportland-Lafuma |
(Dmitri Smirnov, Ilja Lutov, Sergei Bessonov) |
Mehed |
83 |
68 |
JIT-Team |
(Iljar Kabral, Johan Kütt, Aivi Karu) |
Sega |
82 |
69 |
VESARO |
(Kuido Rooba, Marko Rooba, Timo Tints) |
Mehed |
81 |
70 |
Antonsi Verised Põlved |
(Andri Talts, Toivo Annus, Indrek Pitk) |
Mehed |
80 |
71 |
Tirija2007 |
(Taavi Kala, Ott Kohari, Jaak Tammik) |
Mehed |
79 |
72 |
Team Technobalt |
(Veiko Tõnso, Ivo Raadla, Tarmo Männasalu) |
Mehed |
78 |
73 |
Mehed Metsast |
(Raul Tomberg, Riivo Pilvik, Rando Rannus) |
Mehed |
77 |
74 |
MicroMehed |
(Fred Viidul, Andres Sirel, Kaspar Hanni) |
Mehed |
76 |
75 |
Tabamata ime |
(Marek Schmidt, Sander Tomson, Viljar Tina) |
Mehed |
75 |
76 |
Mobi |
(Siim Saksing, Rain Rannu, Janek Pello) |
Mehed |
74 |
77 |
Elektrijänes |
(Margus Uudam, Jarek Jõepera, Madis Raidma) |
Mehed |
73 |
78 |
Jälle metsa |
(Enn Paju, Tanel Tomband, Taivo Tomband) |
Mehed |
72 |
79 |
Icefire |
(Jaak Niit, Pirgit Kasemets, Ele-Kaja Gildemann) |
Sega |
71 |
80 |
Kuldjalad |
(Raigo Kannaväli, Pille-Liis Kello, Katrin Eha) |
Sega |
70 |
81 |
Katkine kompass |
(Raul Vahisalu, Kätrin Karu, Margus Maksimov) |
Sega |
69 |
82 |
EMT VJO |
(Aivo Lelle, Aimar Liiver, Raimond Saks) |
Mehed |
68 |
83 |
ARK |
(August Albert, Margus Suik, Raimo Ronimois) |
Mehed |
67 |
84 |
Lumekakud2 |
(Rein Ilja, Pille Ilja, Piia Narusberg) |
Sega |
66 |
85 |
KKP (kõige-kõige paremad) |
(Toomas Loho, Maarek Lindau, Liina Menson) |
Sega |
65 |
86 |
MUAHH! |
(Virge Ramjalg, Nele Juhanson, Kristiina Tõnisson) |
Naised |
64 |
87 |
Marmelaaditüdrukud |
(Maarja Rand, XX, Liis Lepp) |
Naised |
63 |
88 |
MD |
(Riho Tapfer, Tarvo Kiudma, Ain Kaare) |
Mehed |
62 |
89 |
SO SOJA 2 |
(Andres Vavilov, Taavi Soontak, -) |
Mehed |
61 |
|
Aatomikud |
(Urmas Roots, Verner Mättas, Meelis Trepp) |
Mehed |
0 |
Tagasi |
B-RADA |
Koht
| Võistkonna nimi |
Liikmete nimed |
Klass |
Punktid |
1 |
Hansa 13 |
(Rait Pallo, Arbo Rae, Erkki Raasuke) |
Mehed |
200 |
2 |
A&T Sport |
(Eveli Saue, Raidar Mesila, Olaf Mihelson) |
Sega |
180 |
3 |
Clickset RTR |
(Andrei Gritenko, Triin Peips, Raiko Kaasiku) |
Sega |
170 |
4 |
XXL |
(Joonas Oja, Ain Roosimägi, Siim Haltsmann) |
Mehed |
160 |
5 |
TJT Experimental Team |
(Toomas Tarve, Jaano Kalder, Taavi Nagel) |
Mehed |
155 |
6 |
korp! Sakala |
(Taavi Tamkivi, Marko Avikson, Richard Peterson) |
Mehed |
150 |
7 |
Areal Team B |
(Jalmar Vabarna, Even Toomas, Tiit Toomas) |
Mehed |
147 |
8 |
SASS |
(Neeme Loorits, Marko Pikk, Kai Valtin) |
Sega |
144 |
9 |
Rakvere Dream Team |
(Priit Randman, Tõnis Tulp, Madis Lepiksaar) |
Mehed |
142 |
10 |
Jopeklubi 2 |
(Kenny Kivikas, Eric Luts, Jaanus Grigorovit) |
Mehed |
140 |
11 |
Sorainen Adventure Team |
(Ivar Kurvits, Toomas Prangli, Merle Saaliste) |
Sega |
139 |
12 |
Areal team |
(Tea Pärnik, Ingrit Kala, Sirli Parm) |
Naised |
138 |
13 |
Black Pole |
(Argo Priivits, Rainer Kuhi, Margus Vilu) |
Mehed |
137 |
14 |
A-Tiim |
(Aivo Kaljumäe, Anti Kaljumäe, Vermo Siim) |
Mehed |
136 |
15 |
Valu ja Vaev |
(Peeter Hendrikson, Kalvi Tering, Väino Ellamik) |
Mehed |
135 |
16 |
Hommikoit |
(Taavi Kaiv, Joosep Saaman, Taavi Unt) |
Mehed |
134 |
17 |
Underwater Hansa Team |
(Urmas Lõiv, Jaanus Tiivoja, Priit Överus) |
Mehed |
133 |
18 |
J-KUUBIS |
(Joonas Urgas, Edik Jakimovit, Alo Järve) |
Mehed |
132 |
19 |
MicroHansa |
(Tarmo Pajumets, Jaanus Soots, Taivo Remmelgas) |
Mehed |
131 |
20 |
Areal team + |
(Jüri Pärnik, Tõnu Tänav, Veiko Pak) |
Mehed |
130 |
21 |
Red Adventure Team |
(Daniel Lumi, Emeri Lepp, Rein Riisalu) |
Mehed |
129 |
22 |
Kolm Karu |
(Tauno Vare, Marko Laurits, Lauri Pikkpõld) |
Mehed |
128 |
23 |
Kiviraidur |
(Jaanus Reha, Juhan Tääkre, Riivo Lukman) |
Mehed |
127 |
24 |
Merko team |
(Tõnis Kruusmaa, Tarvo Klaasimäe, Siim Vinter) |
Mehed |
126 |
25 |
Skype Beta |
(Märt Kelder, Meelik Gornoi, Erki Esken) |
Mehed |
125 |
26 |
Chariot Adventure Team |
(Eero Raun, Taavo Raun, Kristo Raun) |
Mehed |
124 |
27 |
Männikumägi WARM |
(Raili Rooba, Anni Vainola, Marje Viirmann) |
Naised |
123 |
28 |
Asimuut |
(Gert Müürsepp, Tago Teetamm, Eero Soone) |
Mehed |
122 |
29 |
Team Medeto |
(Rainer Kallas, Oliver Hannus, Martin Veermäe) |
Mehed |
121 |
30 |
Hülged Rukkis |
(Jüri Paltser, Ott Alemaa, Kaupo Järve) |
Mehed |
120 |
31 |
Mine Nyyd! |
(Pärt Taev, Pille Strauss-Raats, Olavi Loo) |
Sega |
119 |
32 |
Sõprade klubi RTK 22.15. |
(Vallo Vardja, Marko Mägi, Janek Task) |
Mehed |
118 |
33 |
Skype Hii -Fii |
(Märten Ester, Janno Teelem, Oliver Ott) |
Mehed |
117 |
34 |
Alo ja õed |
(Alo Ansmann, Martin Männil, Indrek Hinno) |
Mehed |
116 |
35 |
Cyber 1 |
(Annika Veske, Vahur Vaiksaar, Jaanus Jaeger) |
Sega |
115 |
36 |
JKR |
(Jaak Käämer, Kersti Kamm, Rivo Zirk) |
Sega |
114 |
37 |
Tartu tibid |
(Kadri Limberg, Helle Hallik, Elina Rant) |
Naised |
113 |
38 |
Koduaken |
(Eero Joonas, Jüri Joonas, Martti Parve) |
Mehed |
112 |
39 |
Skype team delta |
(Taavet Hinrikus, Aldo Mett, Ott Kaukver) |
Mehed |
111 |
40 |
Möirapullid |
(Alo Süvari, Heiki Urbala, Ronald Kask) |
Mehed |
110 |
41 |
Ah metsa! |
(Rain Piiri, Valdur Vingisaar, Urmas Einroos) |
Mehed |
109 |
42 |
PD Team 1 |
(Mart Tõevere, Henri Treude, Kristjan Kaleviste) |
Mehed |
108 |
43 |
Amatöörid |
(Jaan Liitmäe, Kärt Tähema, Toomas Virro) |
Sega |
107 |
44 |
Webmedia |
(Elis Kõivumägi, Juhan Aasaru, Kairi Saar) |
Sega |
106 |
45 |
Algus on raske |
(Kadri Lette, Ando Kuusik, Silver Naber) |
Sega |
105 |
46 |
Täitsa pael |
(Alvar Albi, Toivo Toomla, Kaido Mänd) |
Mehed |
104 |
47 |
Biitlõ |
(Hannes Vaher, Kairi Paat, Erki Rekker) |
Sega |
103 |
48 |
Wanderzellid |
(Kristo Tohver, Margit Sõrmus, Marek Vikat) |
Sega |
102 |
49 |
SKV |
(Kaarel Julge, Sass Henno, Jaan Raivet) |
Mehed |
101 |
50 |
Ikstriimtiim |
(Risto Bauman, Tanel Bauman, Tauno Murakas) |
Mehed |
100 |
51 |
KMT Fassaadimeistrid |
(Viljar Vainola, Marek Nurk, Jaanus Puuraid) |
Mehed |
99 |
52 |
Botnia laht |
(Priit Potter, Tarvi Olli, Esko Välling) |
Mehed |
98 |
53 |
Hansa X |
(Marek Jõela, Meelis Kivimäe, Margus Melsas) |
Mehed |
97 |
54 |
Võsadream |
(Karin Braun, Kati Kalda, Janno Kaljuvee) |
Sega |
96 |
55 |
Dri:m Ti:m |
(Lauri Kurvits, Liina Kurvits, Kristjan Kurvits) |
Sega |
95 |
56 |
Arukad |
(Tanel Jaanimäe, Martin Ruudi, Katrin Birk) |
Sega |
94 |
57 |
NIKE ACG-NAISED |
(Renna Järvalt, Merliis Sulg, Maren Talvistu) |
Naised |
93 |
58 |
Hiieqnn, SK Autsaider |
(Tõnu Sellin, Andres Rebane, Arvi Luhakooder) |
Mehed |
92 |
59 |
EMA |
(Marek Jürna, Andres Kiik, Riina Vissor) |
Sega |
91 |
60 |
Välgatus |
(Kadri Maasik, Liina Kadari, Enn Laansoo) |
Sega |
90 |
61 |
Nublud |
(Gerli Müür, Merlin Müür, Urmas Müür) |
Sega |
89 |
62 |
Rakvere 1 Ässad |
(Janek Kalbin, Aivar Vaus, Koit Repnau) |
Mehed |
88 |
63 |
Kihku Kähku |
(Priit Friedemann, Arie Vaigurand, Kimmo Liivak) |
Sega |
87 |
64 |
Euribor15 |
(Margus Rink, Agur Jõgi, Asse Hang) |
Mehed |
86 |
65 |
DataCatering II |
(Ranno Saarmann, Indrek Pärna, Ando Valm) |
Mehed |
85 |
66 |
Sportland Nike Team |
(Alari Ilves, Margus Uuetoa, Marko Altmäe) |
Mehed |
84 |
67 |
Isostar |
(Aarne Tiit, Margus Kelk, Valmar Simson) |
Mehed |
83 |
68 |
Diletandid teel |
(Age Trink, Aule Kink, Margit Randver) |
Naised |
82 |
69 |
MARU |
(Marko Leemet, Aare Külv, Maarja Ehala) |
Sega |
81 |
70 |
Vesi peale |
(Roland Kalda, Triin Visanpuu, Rain Pajur) |
Sega |
80 |
71 |
Naiskond A |
(Priit Raudsepp, Raul Raudsepp, Kaspar Raats) |
Mehed |
79 |
72 |
Gialburaa |
(Markel Pajupuu, Lehto Virolainen, Tõnu Jõgi) |
Mehed |
78 |
73 |
A.A.K. |
(Agu Koppa, Anu Koppa, Kaido Koppa) |
Sega |
77 |
74 |
Duffxxx |
(Rait Pedari, Aleksander Haritonov, Jüri Altnurme) |
Mehed |
76 |
75 |
Alpiexpress Team |
(Enn Lamp, Renee Tuul, Riina Raudne) |
Sega |
75 |
76 |
MP-92 |
(Herkki Suurman, Jüri Vanaveski, Marek Antonjak) |
Mehed |
74 |
77 |
Komeet |
(Margus Täht, Tanel Pihel, Hugo Klaos) |
Mehed |
73 |
78 |
KOLM PÕRSAKEST |
(Veiko Orn, Ero Sõmer, Anti Laas) |
Mehed |
72 |
79 |
Puhkus võsas |
(Janno Rillo, Peeter Oranen, Erik Raal) |
Mehed |
71 |
80 |
Põline R.I.K. AS |
(Jaanika Jundas, Andrus Jakobson, Toomas Meema) |
Sega |
70 |
81 |
Tark ei torma |
(Kristi Siibak, Ülle Maiste, Piia Harvonen) |
Naised |
69 |
82 |
Ctrl+Alt+Delete |
(Kristjan Akkermann, Andrus Kurvits, Kardo Grünthal) |
Mehed |
68 |
83 |
TK |
(Indrek Katuin, Kristjan Karis, Kalmer Gross) |
Mehed |
67 |
84 |
MÄNNIKUMÄGI GOLD |
(Kuno Rooba, Avo Siilak, Riho Lööper) |
Mehed |
66 |
85 |
Raintree Racing |
(Priit Pärgmäe, Siim Suisalu, Pille Pärgmäe) |
Sega |
65 |
86 |
Sidur, Pidur ja Gaas |
(Tormi Tabor, Piret Meister, Indrek Tarno) |
Sega |
64 |
87 |
MJÄU |
(Diana Dukan, Anneli Pello, Ain Pello) |
Sega |
63 |
88 |
Medisoft B |
(Artur Novek, Indrek Ulst, Kristjan Tamm) |
Mehed |
62 |
89 |
3 Faasi |
(Tarmo Kärsna, Jan Raudsepp, Alan Luuk) |
Mehed |
61 |
90 |
HP-Sport team |
(Heiki Pajuste, Küllike Ustav, Taavi Ustav) |
Sega |
60 |
91 |
Oskar ja sõbrad |
(Ragnar Ilp, Artur Keerov, Anneli Laansoo) |
Sega |
59 |
92 |
Nelson |
(Tiina Turban, Ants Turban, Ott Kalamees) |
Sega |
58 |
93 |
If... Team |
(Evelin Soots, Kristina-Majbrit Paju, Teele Tamme) |
Naised |
57 |
94 |
Team Skype Omega |
(Martin Villig, Siim Teller, Anneli Tuisk) |
Sega |
56 |
95 |
Elu nagu hernes |
(Marit Reinmets, Reedik Reinmets, Olavi Ärm) |
Sega |
55 |
96 |
DataCatering I |
(Kristjan Värton, Kristel Vallaste, Janek Palo) |
Sega |
54 |
97 |
Turboparmud |
(Kristi Luigelaht, Enel Tomson, Kadi Taalberg) |
Naised |
53 |
98 |
METEC |
(Aira Nigul, Toomas Lepp, Risto Otstavel) |
Sega |
52 |
99 |
Hang Loose! |
(Kristel Kaubi, Kati Kalk, Karmo Kalk) |
Sega |
51 |
100 |
Kratt x3 |
(Merle Alliksaar, Kristiina Männa, Margit Viilep) |
Naised |
50 |
101 |
WetReam |
(Risto Tamme, Alo Vallikivi, Tanel Raig) |
Mehed |
49 |
102 |
Team U.S. |
(Raivo Tiimus, Maris Vohta, Tauno Arpo) |
Sega |
48 |
103 |
BRV |
(Britt Reimets, Reemet Sarv, Veikko Horm) |
Sega |
47 |
104 |
Nullipoisid |
(Siim Käba, Hardi Rokk, Priit Kreitzberg) |
Mehed |
46 |
105 |
Kick Off |
(Erko Reigo, Andres Anijalg, Mihkel Mugur) |
Mehed |
45 |
106 |
Ämblikud |
(Madis Kuuskmann, Henry Liimal, Taivo Jagomann) |
Mehed |
44 |
107 |
CRUELLAD |
(Mare Parve, Erika Joonas, Mare Ulp) |
Naised |
43 |
108 |
Oranzkapsas |
(Rain Raadla, Ruta Tamre, Mihkel Reimaa) |
Sega |
42 |
109 |
Skype Opossumid |
(Kristjan Saar, Eero Oja, Irmelin Nõu) |
Sega |
41 |
110 |
Skype OperatsioonÕ |
(Eve Loopere, Kaur Virunurm, Marek Laasik) |
Sega |
40 |
111 |
Võsarändurid |
(Andres Talver, Aari Talver, Taavi Talver) |
Sega |
39 |
112 |
Tutt, Tops ja Tibulind |
(Tiina Viiderfeld, Tiina Krevald, Pille Neider) |
Naised |
38 |
113 |
Lihtsalt Baleriinid Sega |
(Krista Tarum, Hannes Verlis, Kristi Pärnapuu) |
Sega |
37 |
114 |
Vaata, kuidas tantsid läbi elu |
(Halina Mugame, Triinu Gross, Rain Viigipuu) |
Sega |
36 |
115 |
Uimerdajad |
(Rene Kello, Priit Nõmmik, Jan Matveus) |
Mehed |
35 |
116 |
BESTCLEAN- õige suund |
(Kuldar Kutti, Elina Kutti, Liina Sinijärv) |
Sega |
34 |
117 |
Õrnad õied |
(Kristiina Kindel, Tiina Kiilaspea, Pille Lepik) |
Naised |
33 |
118 |
Välk, Pauk & Mercury |
(Liina Jõgisu, Merli Kaljuve, Ave Jõgisu) |
Naised |
32 |
119 |
VÕTAKS ÄRA |
(Anu Soomets, Kairi Sirkel, Irina Kelder) |
Naised |
31 |
120 |
Maxit |
(Marko Kaupmees, Priit Kollo, Priit Põltsama) |
Mehed |
30 |
121 |
SOKID |
(Penu Erkki, Heidi Sild, Joe Lepp) |
Sega |
29 |
122 |
Rohelised rebased |
(German Omeljantsuk, Konstantin Muhhin, Mario Pauskar) |
Mehed |
28 |
123 |
Charlie Inglid |
(Priit Piile, Kadri Karu, Evelyn Silvet) |
Sega |
27 |
124 |
Visa hulkur |
(Kristel Tõnisson, Triin Vanem, Pille Tõnisson) |
Naised |
26 |
125 |
Kolm Täppi |
(Mark Rubanovich, Kaire Kont, Pert Lomp) |
Sega |
25 |
126 |
TURUVARBLASED |
(Heldi Kell, Silja Scheer, Tiina-Mari Kõrge) |
Naised |
24 |
127 |
Turistigrupp |
(Monika Rusing, Anu Oras, Piret Koor) |
Naised |
23 |
128 |
Välepäkad |
(Toomas Leesi, Tauno Tamberg, Tuuliki Tamberg) |
Sega |
22 |
129 |
Aero Team |
(Birgit Rebase, Airi Ilves, Sylvi Rammo) |
Naised |
21 |
130 |
Regio |
(Triin Laur, Merle Annov, Aivi Kaljuvee) |
Naised |
20 |
131 |
Oota Sa! |
(Helen Korju, Anne Pirn, Taimi Raudnagel) |
Naised |
19 |
132 |
WILO Team |
(Piia Paasma, Hannes Soo, Roomet Leiger) |
Sega |
18 |
133 |
Jalutajad |
(Madis Tuuling, Tarmo Jõe, Targo Toots) |
Mehed |
17 |
134 |
Prügikala |
(Rain Bõmberg, Mihkel Keinast, Rangar Leimann) |
Mehed |
16 |
135 |
Q Vara naised |
(Annika Vaikla, Keiu Talve, Ave Rosenthal) |
Naised |
15 |
136 |
Vahuri Inglid |
(Epp Paal, Merike Õun, Helen Virro) |
Naised |
14 |
137 |
Nibin Nabin |
(Raivo Luide, Julia Gulevit, Jegor Rassadnikov) |
Sega |
13 |
138 |
Pipsikesed |
(Merle Palder, Helle Tiismus, Heidi Silland) |
Naised |
12 |
139 |
Rutuga |
(Märt Melles, Katrin Väljataga, Tiit Ploom) |
Sega |
11 |
140 |
Mustang |
(Tiit Parts, Liis Lõhmus, Fred Markus) |
Sega |
10 |
141 |
Help AS |
(Tiia Lumet, Piret Hanson, Kärt Kirso) |
Naised |
9 |
142 |
Hattrick 2 |
(Katrin Lasn, Riina Rae, Sären Meius) |
Naised |
8 |
143 |
Kondorid |
(Siim Vaus, Martin Piirmaa, Madis Karner) |
Mehed |
7 |
144 |
Soosambla Suusaklubi |
(Raivo Erik, Heiki Einpaul, Heigo Põld) |
Mehed |
6 |
145 |
Microtupsud |
(Katrin Pink, Liisa Laid, Liina Lillepea) |
Naised |
5 |
146 |
K-KUUBIS |
(Jaak Kõiva, R. Roosnurm, -) |
Sega |
4 |
147 |
Team Skype Gamma |
(Renat Vafin, Kadri-Ann Valgeväli, Aleksandr Ganzha) |
Sega |
3 |