rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Rulluisu etapp 28.04.2008 14:13
Muidu meeldis võistlus väga, kuid minu arvates oleks rulluisu etapp olema vähemalt poole pikem, sellise lühikse maa läbimine oleks võibolla joostes isegi mõtekam olnud. uiskude jalga panek ja jalast võtt võtab ikka mitmeid minuteid.

Riho

28.04.2008 14:13
Uisku võiks oluliselt rohkem küll olla (kuigi seekord oli see meie jaoks positiivne, sest uisud ununesid stardi rattavahetusalasse...). Seekord andis vast tõsisema lisaülesande, mitte eraldi ala mõõdu välja. Kui sobivaid teid on vähe, saaks uisu teha mitmekordse edasi-tagasi sõitmisega, umbes nagu kanuu oli pikliku järve peal.

5 km uisku on ca 15 min, mida on ikka väga vähe. Uisk on eriti selline ala kus saab tiimitööd harjutada nõrgemate vagunite rongi paigutamisel.

Villem, Buena Vista Racing Club

28.04.2008 14:33

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.