seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Foorum

Spordiväline: aidake mind mobiil-ID võistlusel 15.04.2008 00:29
Risustan siinset foorumit spordivälise teemaga: kui olete EMT kliendid ning mõtlete mõningase murega 2.mai peale, mil panga koodikaartide päevalimiidid 5000 krooni peale langevad, siis on õige aeg teha endale Mobiil-ID.
Mul on soovitamiseks täiesti isiklik motiiv ka: meil käib firmas Mobiil-ID lepingute müügivõistlus ning mul on auahne soov see ära võita :)
Võistlus kestab 18.aprillini, st nii kaua saate oma lepingutega mind minu ettevõtmises aidata. Teile endale on Mobiil-ID lepingu sõlmimine kasulik muidugi ka pärast seda. Teenust, millesse ma ise ei usuks, ei hakkakski ma aktiivselt müüma.
Mis on Mobiil-ID? Võimalus oma isikut internetis tõendada. Mugavam kui ID-kaart ja PIN-kalkulaator (ei vaja kaardilugejat ega muud lisavidinat), turvalisem kui koodikaart ning sama turvaline kui ID-kaart (sellepärast saabki temaga ka edaspidi suuremaid pangatehinguid teha).
Levinuim küsimus on, et aga kui mul on number tööandja nimel. Las olla, see pole takistuseks - Mobiil-ID lepingu sõlmid selle numbri juurde eraisikuna. Kui sõlmid lepingu minu soovituse peale, anna oma nimi ja telefoninumber mulle teada.
Lähemalt loe minu blogist: kaja.ekstreem.ee
Ja emotsionaalsem sissekanne viimasest nädalast: kaja.ekstreem.ee
Muidu aga... õpin rulluisutamist Xdreamiks :)

Kaja

15.04.2008 00:29

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.