Foorum

Kona Craft MTB Kolmapäevakud 11.04.2008 19:20
2. aprillil 13-etapiline maastikurataste võistlussari KONA CRAFT MTB KOLMAPÄEVAKUD. Võistlused toimuvad 13 kolmapäeval aprillist septembrini. Kõik vähemalt kahekilomeetrise pikkusega rajad asuvad Tallina linna piires või napilt väljaspool ja koosnevad peamiselt metsateedest ja -radadest.

Osalemine on tasuta osalejatele vanuses 12 kuni 18 aastat ja 75 krooni alates 19 eluaastast. Start on avatud 18.00 - 20.00. Olenevalt vanusegrupist on sõidu orienteeruvaks kestvuseks 30-60 minutit. Rattaklass on vaba, maastikuratas soovitatav, kiiver kohustuslik.

Hea võimalus keset nädalat veidi metsasõiduoskust lihvida.

Juhend, tulemused ja täiendav informatsioon (sh asukoha kaardid): www.porterracing.ee ja www.sportinfo.ee vähemalt nädal enne võistlust.

Villem, Buena Vista Racing Club

11.04.2008 19:20

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.