Foorum

Veel Soomest: Spring Adventure 20.03.2008 00:50
Spring Adventure on 03. mail. 2008
Vaata lähemalt www.multisport.fi

Äärmiselt vahva võistlus, ilusal Soome maastikul. Eelmisel aastal võtsin osa - seepärast võin julgelt soovitada ka neile, kes ennast Xdreami tulemustes esiridadest ei leia.
Kahesed võistkonnad, võimalik läbida võistlus- või matkarada. Positiivne on korralduse juures veel see, et võistluse viimane etapp on sisuliselt rogain - s.t kõik peavad finshis olema ühel ajal. Siis ei ole ka tagapool olijatel seda muret, et finisheerid tühja võistluskeskusesse.

Maret, KAM

20.03.2008 00:50
3 mai peaksid kõik EESTI seiklussportlased siiski kodumaa metsades viibima, et aidata meie ilusaid metsasid prügist puhastada. Eks sellest on ka juba igal pool juba juut olnud, aga miks mitte ka siinkohal see ära märkida. Meil endil ju kah metsades parem seigelda, kui seal prügi pole. www.teeme2008.ee

Viljar

20.03.2008 16:36
Täitsa õige tähelepanek! Ei olnud neid kahte kuupäeva veel kokku jõudnud ajada.

Maret

20.03.2008 17:52
Käisime Urmoga soomlastelt mõõtu võtmas ja peale isiklikku kogemust julgeme ühineda ülalpool toodud soovitusega. Soome võitlusel oli hea:
* Köieülesanne - ühes ülesandes nii õhk kui ka vesi.
* Kanuujõgi - rohkete kärestikega kitsas ja väga tehniline väike jõgi, mis suutis kanuuetapil liidrite kanuu ühelt tammilt laskumisel ümber ajada.
* Rohke kaljuronimine jalgsietappidel.
* Huvitav valikorienteerumise ülesehitus, kus kogu muu võistlusdistantsi eesmärgiks oli jätta endale võimalikult palju aega valikorienteerumise läbimiseks.
* Valikorienteerumist võis läbida nii joostes kui ka rattaga.
* Puu otsas asuv finišipunkt.
* Kuum soome saun peale võistlust.

Soome võistkondade taset ei ole mõtet karta. Eesti võistkondadel on head võiduvõimalused. Samas, võibolla ma eksin, aga senini pole ükski Eesti tiim suutnud Soomest võitu võtta -- kes on esimene, kes selle ära teeb?

Tõnis, SK Xdream

07.05.2008 12:58

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.