Foorum

BWC 24h ehk 1/5 läbitud 26.02.2008 17:15
Otseinfo rajalt kell 12.53 (Ruth helistas!):
hetkel on ISC meelega 3. kohale taandunud, et jõudu hoida. Hommikul olid esimesed 3 tiimi (ülejäänud 2 on Poolast) koos ja tempo läks hirmus kõrgeks. Üldiselt on vahed veel väga väikesed (alguse asi!). Antud jalgsietapile, mis on nähtavasti üks võistluse võtmeetappe, läksid nad öösel kell 2, helistamise hetkeks (siis ca 11 tunniga) oli etapist 50% läbitud.
Kõik ISCi liikmed on vaheldumisi korra “koomas” olnud ja sealt jälle välja tulnud, hetkel teeb Ruth tempot. Natuke muret ja valu teeb Raini põlv, seda eriti laskumistel.
Ilm on ilus, mäed samuti ilusad, kuigi natuke liiga suured :) (taustal kostub hingeldamist). Meeleolu on reibas ja see on põhiline.

Maret, ISC / Xadventure.ee

26.02.2008 17:15
Hetkel küll võistluse lehekülg infot välja ei anna, aga varahommikustes kannetes live report´is oli juttu ka meie teistest tiimidest - Mountain Loghome, Twister ja Vaude/Elita. Neil pidada minema hästi, vahetusalades olla nad hästi positiivsed ja motivatsioon kõrgel, liidritest jäävad küll natuke maha, ent eesmärgid on ilusti üle finishijoone jõuda. Edu neilegi!
Liidrite seas aga toimub koguaeg midagi huvitavat, liidrid ja kohad vahetuvad, mängima hakkavad tiimide taktikad, kuna-millal-ja kui palju puhata, nii et põnevust peaks jätkuma kohtade jagamisel kuni finishijoonenei. Meie omad ka ilusti pildil.

Andres, Xadventure

27.02.2008 12:47
Ai-ai, nüüd vaja omadele tugevalt pöialt hoida! Kolmanda koha pärast käib selle võistluse formaati arvestades väga tihe rebimine. Viimase ööga on ISC väga kõva tempoga liikunud - hommikul lahutas neid kolmandal kohal liikuvatest tsehhidest veel "vaid" 8 minutit (õhtul oli see veel üle tunni!). Hea märk, meie omad võitlevad!
Jõudu neile sinna!

Andres, xadventure.ee

28.02.2008 12:38
Kel huvi võib lugeda Eesti tiimide kohta blogi vahendusel mida vahendab Kaja Pino kaja.ekstreem.ee .
Kindlasti hoiame pöidlaid pihus,et ISC i hoog ei vaibuks ja koju tullakse pronksiga !Teistele Eesti tiimidele hoiame ka ,et nad ikka finišijoone kindlalalt ületaksid !!!(hommikuse seisuga 8.30 oli Twisteril veel minna 100km ratast,20km trekingut ja 20 suuska)Kokku 70h jooksul on nad maganud 1,5h

Marge Erm, Twister Adventure Team

28.02.2008 13:03
Telefonikõne rajalt 8.00: ISC oli kohe-kohe jõudmas KPsse 34 ehk siis viimase "suusatamise" etapi algusesse.
Viimasel etapil pakutakse ka koopas uudistamist ja köetööd:
Etap 9 / Stage 9 – 23,5 km Trekking, Cross-country skiing
ST 9 – cave exploration
ST 10 – rope bridge

Meeleolu tundus tiimil olema suurepärane, Raini põlv ei tee vist ka enam nii valu kui alguses (kõlab küll natuke liiga uskumatuna). Esimesest olevat maas 6 tunniga ja 2.kohast 4ga, seega võiks neid finišisse oodata ca 14.00 meie aja järgi. Ruth oli viimasel rattaetapil lõhkunud käiguvahetaja, aga õnneks oli jäänudki vaid mäest alla veeremine.
Tšehhidest loodavad nad jagu saada, kui spurdiks eriti kellelgil jaksu pole!

Live repordi kodukal on väljas nüüd ka etappide kaardid:
www.adventurerace.pl

Maret, ISC / Xadventure.ee

28.02.2008 13:35

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.