rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

2023? 06.01.2023 16:50
Head uut korralduskomiteele!

Kas on sportlastele rõõmusõnumeid 2023 hooajaks või peame pillid kokku pakkima?

Mati, Kondimootor

06.01.2023 16:50
Ilmselt on suvised üritused korraldajad miinusesse jätnud. Samas Winder ja Bike üritused võiksid end ju ära tasuda. Ning see Winter võiks juba lähinädalail toimuda !
Isiklikult soovitaks kaheste tiimide lubamist - see võiks päris palju osalevate tiimide arvu tõsta (ka mitmed kolmesed laguneks ilmselt kahesteks suhtega 2=>3).

Raul

09.01.2023 16:46
Xdream on surnud!?

Erki

23.01.2023 21:50
Noh midagi nüüd tuli... Aga jah kahtlaselt vaikne on. Surmvaikne.

Leonid, CoxArt

30.01.2023 19:58
Uudiseid 2023 võistluste osas?

R.

20.04.2023 13:18
Head seiklejad!

Oleme 20 aastat Xdreami seiklusi korraldanud ja Eesti seikluspordi maastikku kujundanud. See on ühe spordivõistluse kontektsis väga pikk teekond, mis on pakkunud vingeid emotsioone nii osalejatele kui ka meile endile. Meie seiklused on viinud osalejaid kõikidesse Eesti maakondadesse, pakkudes avastamisrõõmu alates kaunist loodusest, kuni inimese kujundatud tööstusmaastike ja põnevate aritektuuripärliteni.

Iga seikluse nullist korraldamine on rajameistrile ja kogu tiimile korralik väljakutse, mida tehakse reeglina oma igapäevase põhitöö kõrvalt ning mille töötundide mahtu ei oska keegi eales ette ennustada, sest iga maastik on erinev ja iga piirkond seab teele erinevaid katsumusi. Xdreami korraldusse on 20 aasta jooksul panustatud meeletu kogus töötunde, sõidetud maha autodega meeletu kogus kilomeetreid, istutud pikke öötunde arvutiekraanide taga, seda kõike selle nimel, et pakkuda osalejale võimalikult suurt elamust!

2023 aastal võtame me veidi hoogu maha ja tõmbame hinge, see tähendab seda, et klassikalisel kujul Xdreami seiklussarja ei toimu. Seda kõike selle nimel, et olla järgmisel hooajal tagasi värskete lahenduste ja uuenenud formaadiga.

Winter Xdreami osalejale on MATKaSPORT kauplustes kõik Icebug jalanõud vähemalt 30% soodsamad, kui kasutad kassas parooli "icebug winter xdream". Püsi naastudel kindlalt nii Xdreamil kui ka igapäevatoimetustest, sest sooduspakkumine kehtib kogu Icebug tootevalikule!

Loomulikult ei tähenda see seda, et sellel hooajal ei saa rohkem võimalusi Xdreamil stardijoonele astuda, otse vastupidi, me korraldame ühe ja suure klassikalise seikluse: ACE Xdream City Challenge 02.09 TALLINN ja kõigi rattasõprade rõõmuks toimub ka sügisene rattaseiklus: Bike Xdream LINNAMÄE 30.09.

Loodame kõigi mõistvat suhtumist, soovime mõnusat suve ja kohtumiseni juba 02.09 Tallinnas!

SK Xdream

SK Xdream

19.05.2023 12:44
Head seiklejad!

Anname teada, et alates juulist lõpetasime koostöö Sten-Eric Uibo´ga ning lähtuvalt sellest korraldame hetkel ringi Seiklusklubi Xdream tegevust.

Seega oleme otsustanud jätta ära algselt kommunikeeritud sügisese klassikalise Xdreami etapi Tallinnas.

Bike Xdream toimub aga vanal heal nädalavahetusel ehk 14.10.23 ja asukohaks Harjumaa, täpse koha hõikame välja augusti alguses.

Lisaks soovime tänada oma seniseid pikaajalisi koostööpartnereid: Ace Logistics´it, Matkasport´i, Sysprint´i ja Tallinna linna (Tallinn Liigub), kes on viimastel aastatel aidanud tuua Teieni palju lahedaid seiklusi.

Mõistvat suhtumist, olge meiega, varsti oleme tagasi!

Lugupidamisega,

Urmo Liblik
Seiklusklubi Xdream
Juhatuse liige

Urmo Liblik, Seiklusklubi Xdream

18.07.2023 09:31

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.