Talvine seiklus 04.03.2023 Maardus!

Foorum

Kiitus rajameistrile 03.09.2022 19:14
Suurepärane lahendus, põnevus ei saanud kordagi otsa, alad vaheldusid. Eraldi kaardid oli ka väga hea uuendus, ei teadnud ette, mis veel tulemas on. Ainuke soovitus tulevikuks andke vähemalt 2 kaarti. 3-e kaardi pealt 1- kaardi peale oli liiga suur kukkumine. Eriti uudse lahenduse juures, kus pidi väga hoolikalt kaardi lisainfot lugema ja samal ajal otienteeruma. Kuid see väike asi ei varjuta rajameistri tööd. Aitäh ja jääme ootama järgmisi radasid Svenilt.

Urmas, Enimal beeta

03.09.2022 19:14
Väga äge xdream oli.

*Meeldis hea kaardimaterjal. See on nii oluline!
*Rada oli vahva ja meeldis, et kaardid olid eraldi ja igal etapil oli oma time limit
*Ujumine oli vahva lisaülesanne

Anto, Vtp

03.09.2022 19:42
Kiirused ja tänud!
Võistlus oli ikka üdini aus ja kõike jagus: seiklust ja sporti, aga ka teadmatust, hämmingut ja ootamatuseid! Enamus etappe oli ägedalt ja eriilmeliselt lahendatud ning kõike toetas superhea organiseerimine ja lõpuks ka ideaalne ilm! Hästi tehtud!

NB! 10 punkti vanglas mängiva sürri muusika eest!!!

Nele, Onu Tomi onnike

03.09.2022 20:10
Ühtin eelkõnelejatega :) Võistlus oli tõesti põnev ja mitmekülgne. Meeldis, et igal etapil oli uus kaart ja oli taktikaline küsimus, kas võtad aja kaardiga tutvumiseks või riskid ja tormad kohe punkte noppima. Rajameister oli teinud väga head tööd!! Ainus negatiivne külg oligi see, et tiimi peale oli üks kaart - kuidagi väga naljakas oli kaardi omanikul sabas lonkida ja lihtsalt usaldada. Paraku ühel inimesel on keeruline lugeda korraga legendi ja kaarti - selleks ju tiim ongi, et teha tööjaotus.

Piret, Tark ei torma

03.09.2022 20:45
Täiesti imeline etapp, juba teist korda minu jaoks see hooaeg! Aitäh, Sven!
Aga ühinen eelkõnelejatega - kaarte võiks jah, vähemalt kaks olla. Väldiks veidi rohkem vigade tegemist, kui keegi veel vahepeal saab piiluda.
Mõnusalt seikluslik ja ootusärevust täis päev oli, vesi oli ka mõnusalt soe 🙂

Karin, Traadivabriku Mõrrad

03.09.2022 22:17
Meile ka väga meeldis Rummu etapp! Ja eelviimane etapp ju samuti. Äkki on vanad head Xdreami ajad tagasi? ;)

Palju vaheldust, igal etapil oma kaart, huvitavad kohad, eriti suured plusspunktid vangla sise-o eest! Ja soe vesi järves (kuigi "saare" punktis sai külma vett ka proovida).

Neeme, SASS

04.09.2022 00:31
Ühinen ka teistega. Tõsine kiitus rajameistrile!
Ka tiimile, kes FUN rajal ajaliselt tegi pea täistööpäeva ehk peaaegu kõikidel valiketappidel võitlesime kontrollaja ja kõikide selle etapi punktide võtmisega, oli Rummu vahva, põnev ja vaheldusrikas. Kui me rattalt tulles olime lõpuks valmis ujuma minema, siis saadeti meid hoopis mäeotsa (ilma selleta poleks tahtnud jääda). Kui me peale ujumist tahtsime KP18st ainult lõppu jõuda, siis vanglaks me enam valmis ei olnud. Aga kui tuleb minna, siis tuleb minna. Iseenesest see oli väga lahe lõik, me lihtsalt sel hetkel märgadena, väsinutena ja kohati tardunud mõistusega kahjuks ei suutnud enam viisakalt seal tegutseda. Sinna etapile oleks oodanud rohkem kui ühte kaarti ja odavamaid punkte (kogupunktidest moodustas see etapp ikka päris suure osa).

Kristi, Metsakunnid

04.09.2022 10:25
Aitäh hea etapi eest. Kui meenutama hakata, siis kõik hea ei tulegi kohe korraga meelde. Eriline maasikas vähemkogenud tiimikaaslastele oli 97. punkt - sellist kraami ikka rohkem! Vangla ajas hulluks - ainult 40min. kogu selle värgi uurimiseks. Raja jupikaupa avamine oli abiks - iga natukese aja pärast uus üllatus ja ülesanne.

Ainult üks parandusettepanek - iga tiimiliige võiks kõik kaardid saada. Koos kaardiga ragistamine on palju ägedam.

Arne, Cybernetica

04.09.2022 11:27
Palju üle kordamist, aga oma kiitused ka.
1) See oli äge. Seda minirogainide formaati võiks tulevikus veel olla.
2) Etapikaarte võiks olla üle ühe, 2 või 3
3) Ujumise juures oli abivahendi kohustuslikkus väga hea mõte.
4) Hindeks 11/10, sukelduks elus teist korda võib-olla ka 3 meetrit.

Dan, Footontorpeedo

05.09.2022 11:16
Mõnus sporti täis päev ilusa ilmaga. Rada oli mõnusalt vaheldusrikas ja äge - rajameistrile kiitus ja kummardus!

Väiksed tõrvatilgad meepotti ikkagi tilkusid: üks komplekt kaarte, SI-air mitte toimimine esimesel jooksuetapil (hiljem see ei häirinud, sest rahvas oli hajutatud) ja ajaliimiitide mitte toimimine.

See ajalimiitide idee on igati vinks-vonks, aga võiks ikkagi toimida nii nagu viimael "vangla" etapil, kus kiiremad peavad midagi ära jätma või jõuavad nibin-nabin. See, kui sa näed kolmandiku või poole etapi peal, et sa võid tirri lasta ja kõik punktid võtad ilma pingutamata ära, kaotab kogu ajalimiidi ilu ja valu.

Kaartide osas on selline ettepanek, kui olemas-oleva osalejaskonna pealt ei suudeta kulusid katta ja võid leiva peale määrida ning sellest tingituna kaartide pealt kokkuhoid, siis andke vähemalt võimalus tiimi peale 1-2 lisakomplekti kaarte X summa eest registreerimisel juurde osta. Kindlasti on tiime, kus kõik kolm tahavad ninapidi kaardis olla ja on tiime, kus kahte liiget kolmest see võib-olla ei huvitagi.

Loodame, et järgmisel hooajal ikka seiklused jätkuvad.

Mati, Kondimootor

05.09.2022 17:36
Panen siis oma kommentaarid kirja. Suuresti need küll ühtivad eelkirjutajatega.

* Etapi kaupa kaartide jagamine oli väga hea lahendus -- meenutas vanu aegu, kus samuti jagati kaardimaterjali ainult jooksvaks etapiks.
* Üllatusega punktid olid väga head. Näiteks jalgrattapunkt, kus kohapeal selgus, et on vaja punkrisse ronida ning kaks punkti ära tuua. Samuti Xdreami algusaegade stiil.
* Vangla sugused kohad, kuhu iga päev ei satu, on alati toredad. Iseenesest oleks tahtnud rohkem nautida ja ringi vaadata. Aga ma saan aru, et antud juhul pidi vangla olema see koht, kus selgitatakse välja, kes väsinult ning pulss punases asjalikku plaani koostada suudab.
* Kaarte võiks tõesti rohkem olla. Minimaalselt kaks, siis saab teine navigaatorit kontrollida ja/või legendi lugeda.
* Rogaini stilis lähenemine oli abiks just C-rajal alustanutele -- sai ilma suuremate südametunnistuspiinadeta punkte välja jätta ning ka rada oli selliselt planeeritud, et miinimumprogramm oli päris kerge (näiteks ei olnud megapikki kohustuslikke rattaetappe).

Üldmulje väga hea, selliseid etappe võib veelgi teha.

Margus, Nautijad

06.09.2022 01:10

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.