rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Lisaülesande lõpu trahv 30.05.2022 00:09
Tulemused on vähemalt 2x muutunud, vaidleks nüüd selgeks SPORT raja punkt 84 (siseturnimisraja lisaülesande lõpp, lilla värv) trahvi. Juhendist:
> Märkimata KP – 15 minutit liikme kohta
> Märkimata lisaülesande lõpu KP, kui see KP ei fikseerinud ülesande sooritamist – 5 minutit liikme kohta

Ülesande sooritamise fikseerimiseks oli kohal mitu kohtunikku. Jaam oli jalanõude vahetamise koha ees, aga jaamani oli võimatu jõuda lisaülesannet sooritamata. Toredad kohtunikud suunasid kõik uuele ringile kes maad puudutasid vms. valesti tegid.

Hetkel on trahv 15 min/in, aga "mujal" saab trahvi mitmest tõlgendamisvõimalusest leebema järgi. Khm?

Ajaloost, see 5 min lisaülesande erisus tuli sisse hajameelsuse / koba olemise leebemaks kohtlemiseks vs. teadlikult punkti vahele jätmine.

Risto

30.05.2022 00:09
5 min/liige on vahetusala või LÜ alguse või LÜ lõpu punkt, kui see EI fikseerinud sooritust. Kohtunike ülesanne oli võistleja vajadusel tagasi raja algusesse saata. Raja läbimisel sooritust kinnitava KP märkimine on ikka võistleja kohustus.


Alar Valdmann, SK Xdream

30.05.2022 08:11
Risto, mis teil seal juhtus ja miks 2 liiget punkti võtmata jätsid?

Mati, Kondimootor

31.05.2022 19:40

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.