rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Hiiumaa rajameistri muljed 29.05.2022 19:04
Teaser FB's www.facebook.com olevast pikast loost:
"SPORT rajal sõideti minu nägemuses KP11st kolmekesi kanuuga KP 14-15 vahele, sealt üks jooksis 12-13 ning kaks kas kanuuga või ilma KP 14, olles näinud, et kaaslane on 12st hakanud KP 13 poole minema. Uuesti kokku saamine 14-15 vahel kanuus. 15-16 lahenduses mõtlesin ise ikka kanuu vees lohistamist ja kanali ületamist kanuuga - ei teagi, kas osad ujusid seal? Igatahes selle peale, et keegi arvab, et võib suundorienteerumise rajal hakata punkte suvalises järjekorras võtma ja seda veel ka õigustama, ma küll ei tulnud."

"FUN-raja esimese poole tähelepanelike võistkondade ees vabandan - 32 ja 35 olid legendis vahetusse läinud. Tänan, et ütlesite seda, kui rajal pidistamissessioonil kohtusime, nii et jõudsin tagumiste ajaks jaamal numbri ära parandada! "

Mõned illustreerivad pildid ka juures.

Elo, rajameister

29.05.2022 19:04
Suur tänu jagamast! Väga huvitav on lugeda, kuidas rajameister rada planeeris ja lahendusi eeldas.

Oliver, Metsapeatus

29.05.2022 22:37
Lugesin kaardilt märget: "viljapõllul ei liigu" mis tähendas minu jaoks, et võib liikuda viljapõllu äärel, kus vili ei kasva. Eriti kuna kaardile eespool märgitud rada oli looduses täpselt samasugune nagu sealt edasi minev põlluäär. Siiki keerasin metsa tagasi seetõttu, et nägin risti ette sätitud puid ja kohustuslik rada oli "natukene" metsa sisse märgitud. Seega võibolla oleks parema arusaamise nimel võinud kirjutada "lagedal ei liigu" või midagi sarnast? See keeluala piiril liikumine on alati nati kaheselt mõistetav, kui keeluala on lageda peale märgitud.

Viljar

31.05.2022 13:10
Pideva legendilugemise vajadus tuli tõesti meelde poole etapi peal. Et ühel tiimist peaks alati legend ees olema.

Viljapõllu osas - kas saan õigesti aru, et soov oli, et ka põllu servas ei liigutaks? Ehk tasub sellisesse kohta kilelint ette panna, kus kihu minna kole suur on ja aju suudab tõkkeks olevad oksad looduse vingerpussiks mõelda.

See kaardi eri poolte ühendamise punkt tekitas ausalt öeldes lisasegadust. Mõlemal kaardipoolel oli piisavalt palju sama maastiku näha. Aga selle väljamõtlemine, et 61 punkt on seesama esimesel lehel olnud Paluküla kiriku ring võttis üksjagu aega. See oli hea mõte sinna seda punktinumbrit mitte panna. Nende väikeste kaardifragmentide paikaajamine kiiruse pealt oli paras ülesanne.

Arne, Cybernetica

31.05.2022 19:23
Oleks keegi need puud eemaldanud, poleks viljapõllule vaja olnud minna!

Nipi

01.06.2022 09:18

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.