Talvine seiklus 04.03.2023 Maardus!

Foorum

Veidi kiitust 06.05.2022 09:46
Sooviks kiita Lehmja etapi kaarti, kus rajad olid kaardistatud ratta-o tingmärkidega ja olid loetavad igasuguse tegevuse pealt - ei mäletagi millal viimati sai sõidu pealt kõik peensused välja loetud.
samuti olid Fun-raja lisaülesanded mõnusad ja paraja raskusastmega mõnusateks vahepaladeks tuimale panemisele :)
Jooks oleks võinud olla veidi lühem ja tehnilisem (liiga mööda teid uhamine), mainisin seda võistluse järgselt ka rajameistrile.
Fun rada võiks sisaldada rattarallit, foto- ja muid viguritega orienteerumist, teeks asja palju lõbusamaks nii osalejatele kui ka täppide jälgijatele. Lehmja oli liiga panemise rada, eristus Sport-rajast rohkem distantsi, kui sisu poolest. Paljudel meeldib funnida, seega muutke Fun-rada ka vastavaks. Ja kellele ei sobi, saab minna Sport rajale panema.

Mati, Kondimootor

06.05.2022 09:46
Sport rajale paluks juhendis lubatud tehnilist orienteerumist. Seekord oli üks punkt selline, kus kompassi vaja oli.

Ja ilma kanuuta pole see asi ikka õige.

Arne, Cybernetica

06.05.2022 14:29

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.