Talvine seiklus 23.01.2022 Vaidas!

Foorum

Aitäh 01.08.2021 15:06
Taaskord väga hea võistlus. 100% Saaremaa - meri, kadakad, kiviaiad, väga kenad talud, kruusatee servani niidetud heinamaad, räme padrik.

Teise rattavaliku legend jäi korralikult lugemata ja hargnemisvõimalus kasutamata. Kanuus õnnestus hea plaan teha ja punktid tulid kenasti kätte. Sama meres jalutamise juures. Viimane jalgsi-valik tekitas algul küsimus, et miks peaks keegi üldse 75 punkti minema, kui 74 nii lähedal on. Kohapeal saabus selgus ja tegime plaani ümber. Kaardi "valge" oli looduses mõnus padra.

Järelvaatamises oli näha, et pealtnäha lihtsal rajal oli hulga võimalusi vigu teha ja neid ka kasutati.

Aitäh rajameistrile ja korraldajatele - hea jätk Saaremaa võistlustele.

Arne, Cybernetica

01.08.2021 15:06
Kiitused ka meie poolt rajameistrile - meil samuti "õnnestus" teise rattavaliku lõpuni lugemata jätta ehk teisisõnu võtsime vajalikud punktid. Kõik kolm. Alles suppi süües avastasime et... oops.. ei olnudki vaja kaugesse KP47 sõita, tormi(vastu)tuulega võideldes! Juhtub. Ning see KP74 oli ka lähedal aga kättesaamatu kuna järjekordne suplus ei olnud meil küll plaanis :-)

Leonid, CoxArt

03.08.2021 16:02

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.