Talvine seiklus 04.03.2023 Maardus!

Foorum

Lisaülesanne 30 (ainult olulisest) 01.08.2021 10:16
Ajaloolise tõe huvides väike täpsustus viidatud ülesandes püsititaud eesmärgi kohta. Otsitav ja paljudele leitud sõnnikulaotur ei olnud see, milleks teda peeti! ZIL-i raamile kinnitatud seadeldis oli mineraalväetise laotur. Peaaegu enam mitte väga laialdaselt kasutuses olevate nõukogude Vene põllumajandusmasinate hulgas olev ROU 6 (kuus viitab nominaalsele kasti mahtuvusele 6 tonni), mis on sõnniku e. orgaanilise väetise laotur oli selles romulas ka esindatud (tuletõrjeautode kõrval, paramal aia ääres). Loodetavasti aitab see teadmine nüüd kõiki teid elus edasi...

I, Õ&L koondis

01.08.2021 10:16
Ma sain aru nii, et oluline polnud mitte see mille KÜLGE jaam oli kinnitatud, vaid see mis oli jaamale KIRJUTATUD. ZIL-i küljes oleval jaamal oli kenasti kirjas SÕNNIKULAOTAJA.
Sama käib ka jaama SUUR KOMBAIN kohta. CK-5 Niva on alumise otsa teraviljakombain ehk hooajal suudab koristada max 150ha. Suur kombain koristab hooajal 10x rohkem ja on ka gabariitidelt SUUR.

Willy, Kolmas

01.08.2021 13:42
Ma ei käinud sellel võistlusel, kuid korraldasin hiljuti sõpradele väikese seiklus-orienteerumise. Üks küsimus oli samuti väetiselaoturi pepule kirjutatud teksti kohta :) Great minds jne jne :)

Ei osalenud :(

18.08.2021 10:50

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.