Talvine seiklus 23.01.2022 Vaidas!

Foorum

TORNIMÄE OLULINE LISAINFO 29.07.2021 09:49
Tornimäe seiklusel on ilmataat otsustanud lisada oluliselt vürtsi ja reedel on Liivi lahel oodata sellist tormi, mida tavaliselt kohtab sügisel või talvisel perioodil.
See tähendab, et kogu Liivi lahes on oodata olulist veetaseme tõusu, mis ebasobiva tuulesuuna tõttu ei lange kindlasti ka laupäevaks.

Sellest tulenevalt on meil juba täna selge, et me oleme sunnitud Tornimäe seiklusel merega seotud tegevusi lühendama ja vajadusel turvalisuse kaalutlustel ka üldse ära jätma. Kõik otsused sünnivad kohapeal ja viimasel hetkel ning need ei kajastu kindlasti võistluskaartidel.

Seega pane tähele kahte olulist asja:
1) ujumise abivahendina aksepteerime ainult PÄÄSTE/OHUTUSVESTI ja SÕIDUAUTO SISEREHVI. Kõik vahendid, mida ei ole võimalik kehale kinnitada, ei ole lubatud.
Juhul, kui abivahend ei vasta lubatule, kohtunik võistlejat etapile ei luba.
2) ole tähelepanelik ja jälgi vahetusalas kohtunike juhiseid ja infotahvleid, kus on kirjas võimalikud raja muudatused. Võta kindlasti kaasa veekindel marker, et saaksid muudatused oma kaardile kanda.

SK Xdream

29.07.2021 09:49
Tere! Kas on õige, et lubatud on AINULT need 2 ujumise abivahendit ja igatsugu ujumisrõngad, kätised või päästevahendina mittekvalifitseeruvad vahendid ei ole lubatud?

Ujuja

29.07.2021 10:18
Kas arvavate, et sõiduauto siserehv või päästevest on selline asi, mis igaühel nagunii kapis vedeleb? Äkki oleks korraldajatel endal siiski mõistlik selliseid asju kohapeal pakkuda.

Peeter

29.07.2021 10:20
Peeter, äkki leiad viieka ja lähed ostad: avsk.ee

Sisekumm

29.07.2021 10:27
Tänud sisekumm. Jätan tšeki alles ja pärast viin poodi tagasi.

Peeter

29.07.2021 10:47
Kas siiski võiks lisada lubatud vahendite hulka spetsiaalsed triatloni/avamere ujumise poid? Need on reaalselt just avamerel uujumiseks mõeldud....
Näide: www.newwaveswimbuoy.com

Rene, Välek

29.07.2021 11:22
Seni kuni see on mingi foorumis või fb-s vms kohas aetav pläma, ei ole kellelgi kohustust lohv ümber kere v päästevest seljas võistlusele minna. Selleks on reeglid. Kui seal vastav nõue puudub, ja täna ta puudub, siis võid vabalt poiga minna.

Aadu, Õnnelemb

29.07.2021 12:15
... vastav info on juba võistlusjuhendis sees (vt xdream.ee). Ma ise mõtlen pigem sisekummi kasuks, pakitav ja võtab vähe ruumi. Eriti kui võimalik kusagil rataste juurde jätta...

Leonid, CoxArt

29.07.2021 13:51
"Kõik vahendid, mida ei ole võimalik kehale kinnitada, ei ole lubatud."

Mida selle all mõeldakse. Kas siselohvi korral mõeldakse seda, et lohv peab ümber keha mahtuma ning õlgade/käte alla kinni jääma ja igasugu reklaamitud aiakäru siselohvid (mis enamusele võistlejatest ümber kere ei mahu) ei sobi.

Hannes, OK Laktaat

29.07.2021 14:01
Korraldaja võiks kohapeal jagada päästevestid, kas tõesti selline teenus ei mahtunud osavõtutasu sisse ja selle asemel on mingit jama vaja korraldada auto sisekummidega??

sakib

29.07.2021 17:29
Rimist eile ostetud rõngas ja nüüd tuleb välja, et ei kõlba. Osalustasu tõusis juba 10 euro võrra. Korraldaja ostab selle nüüd ära, eks?

nõme

29.07.2021 17:32
Osalejate soovidele vastu tulles otsustasime lubatud abivahendite nimekirja täiendada järgmiselt:
1) ujumisrõngas on lubatud, kui see mahub kasutajale ümber ülakeha ehk see jääb käte alla kinni ja seda saab kasutada nii, et on garanteeritud, et tuul/laine ei lahuta rõngast osalejast.
2) avamere ujumispoi on lubatud, kui see on osaleja kehale kinnitatud.
3) Uniplasti ujumisvöö 5 klotsist on lubatud, kui see on kehale kinnitatud.

Lisaks võtame kaasa mingi koguse sõiduauto siselohve, mida saab võistluskeskus korraldaja käest laenata. Seega, kes tõesti ei suuda ennast vajaliku vahendiga varustada, saab abi.

SK Xdream

30.07.2021 06:51
Küsimus korraldajatele: kuna tegemist on ikkagi xdream-ga mitte expedition / adventure race-ga, siis äkki on võimalus korraldada ühiselt nende ujumisvahendite mere (ma eeldan..) juurde transportimiseks? Või sealt ära siis, nt võistluskeskusesse? Sest eeldatavasti on teada KUST (või KUHU) inimesed merre (või mere-takistusest) lähevad... Siis ei ole vaja nuputada kuidas nt sisekummiga rattaga sõita. Või läbi metsa joosta.. Ehk siis ühele autole järelkäru stardi juurde ja sinna kõik u-vahendid peale laadida. Näiteks.

Leonid, CoxArt

30.07.2021 13:41

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.