Foorum

Saadaval kaardialused Londo II 01.06.2021 01:04
Rahva tungival nõudmisel on jälle saadaval kodumaise käsitöölise poolt valmistatud ergonoomiline ning aerodünaamiline alumiiniumraamiga kaardialus "Londo II".

Kaardihoidja on varustatud trukkitatud kilega. Kaardialusel saab muuta nii nurka, kõrgust kui ka kaugust (minule teadaolevalt ühegi tuntud konkurendi toodang neid kahte viimast ei võimalda).

kodu.ut.ee

Hooaja alguse puhul soodushind 39 eurot, vajadusel saab varustada ka terve võistkonna.

Kunaga postiga saatmisega võib minna kiireks, siis kaugema kandi rahval on Värska poole liikudes võimalik kaardialus kätte saada Tartust (juhul kui võistkonna kokku saab, siis ka Värskast enne starti - soovi korral ka peale finišit). Esimesed kolm kiiremat saavad soovi korral kaasa ka peotäie jämedaid rabarbereid, millega saab end enne starti vihaseks ajada ning neerukive tekitada.

Kaardialuste valmistamise kogemus aastast 2009.

Londo, OK Laktaat

01.06.2021 01:04

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.