Foorum

07.03 WINTER XDREAM VÄÄNAS EDASI LÜKATUD 01.03.2021 09:29
Lähtuvalt Vabariigi Valitsuse uuest määrusest on kuni 28.03 Eestis spordi- ja liikumisürituste korraldamine keelatud, korraldada on lubatud võistlusi, vaid professionaalsetele sportlastele.
Seega 07.03 Icebug Winter Xdreami me Väänas korraldada ei saa.

Olukorraga tuleb hetkel leppida, aga me ei kaota lootust, et ühel päeval saame Väänas siiski seigelda. Õnneks on Winter Xdreami formaat korraldatav sõltumata aastaajast või muudest teguritest, seega koheselt, kui on selge, et kasvõi kuni 250 osalejaga piiratud võistluste korraldamine on jälle lubatud, anname stardipaugu Vääna mõisahoovis ära.

Xdreami seiklused ei saa kunagi toimuma virtuaalselt, samuti ei mõistaks me sellise tegevuse eest osalustasu küsida. Xdreami seiklustel peab saama “mees mehe vastu mõõtu võtta” ja peavad selguma parimatest parimad.

Palume kõigilt seiklejatelt paindlikkust ja mõistvat suhtumist!

SK Xdream

01.03.2021 09:29

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.