Foorum

WINTER XDREAMI KUUPÄEV/KOHT(?) MUUTUVAD! 06.01.2021 09:57
Tänase parima teadmise juures on selge, et 17.01 Väänas Icebug Winter Xdreami korraldada ei saa. Meil on laual mitu lahendust: uuel kuupäeval korraldamine, teises asukohas korraldamine, veidi muudetud formaadiga korraldamine (näiteks eraldistart, piiratud osalejate arv). Otsuste langetamisel arvestame eelkõige sellega, et tegevus oleks osalejate tervisele maksimaalselt turvaline ja loomulikult kooskõlas hetkel kehtivate Vabariigi Valitsuse piirangutega.

Osad sporditegevusega seotud piirangud lõppevad 10.01, seega loodetavasti lähipäevadel on oodata uut infot piirangute leevendamise, pikendamise või karmistamise teemal. Me ootame need otsused ära ja peale seda langetame otsuse Icebug Winter Xdreami toimumise teemal.

Palume kõigilt seiklejatelt paindlikkust ja mõistvat suhtumist ning loodame, et talvine seiklus saab ikka toimuma.

PS Pikendame parima hinnaga registreerimist esialgu 13.01 hilisõhtuni! Juhul, kui peame osalevate tiimide arvu piirama või eraldistardi stardiprotokolli koostama, siis on selgelt aluseks registreerimise ajaline järjekord!

SK Xdream

06.01.2021 09:57

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.