Foorum

XDREAMI JÕULURADA 22.12.2020 09:59
Head seiklejad!

Sellel aastal on paljud asjad teisiti, aga traditsioonid jäävad ja lubage esitleda Xdreami jõulurada 2020!

Seekordne jõulurada viib meid Tallinna vanalinna ja see ei ole juhuslik valik, vaid sellega avaldame natukenegi toetust vanalinnas (veel) tegutsevatele kohvikutele ja teistele toredatele ettevõtmistele, kes on selles viiruse kriisis enim kannatanud. Rajale jääb mitmeid vahvaid kohvikuid, mida külastada ja värksed saiakesed või kohvi kaasa haarata.

Jõuluraja algus on Vabaduse väljakul, kaardile on märgitud alguspunkt (tähist seal ei ole) ja punkte tuleks läbida kindlas järjekorras.

Järgmise kahe nädala jooksul on Sul võimalik vabalt valitud ajal võtta pereliikmed või lähedased sõbrad ühes ja minna jõulurada läbima. Rada võib läbida nii jalutades, joostes kui ka jalgrattal:
1) prindi välja kaart: www.xdream.ee
2) pista kaart kiletaskusse
3) haara kaasa QR-koodilugejaga nutitelefon
4) pimedal ajal haara kaasa ka pea- või taskulamp

Traditsiooniliselt pakub jõulurada lisaks liikumisrõõmule ka auhindu. Koostöös MATKaSPORT´iga loosime jõuluraja läbijate vahel välja ka auhindu, täpsem info selgub juba rajal.

Oma QR-koodilugejat saad testida siin: xdream.ee/files/qr-lugeja-test.pdf

Xdreami jõulurada on hea võimalus seikluspisikuga nakatamiseks, jaga seda sõpradega, et ka nemad saaksid minna rada läbima!

NB! Rajal liikudes hoia distantsi teiste seiklejatega ja haigena püsi kodus!

Häid pühi!

SK Xdream

22.12.2020 09:59
1. punkti QR kood ei toiminud (vähemalt minul). Teiste punktidega probleeme polnud.

Siim

22.12.2020 20:28

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.