rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Hea! 25.07.2020 18:54
Kohapealt lahkumata, värske emotsiooni pealt tänan rajameistrit ja korraldajaid. Priima kraam!

Arne, Väle tigu

25.07.2020 18:54
Väga korralik töö rajameistrilt, aitäh!

Martin, NOBE

25.07.2020 20:23
Kiidan rajameistrit, äge. Korraldus tasemel!

Arno, Duncan/Icebug

25.07.2020 21:33
Väga hästi planeeritud rada, pakkus võimalusi kaotatu tagasi teha ja ka võidetut kaotada;)....oli huvitav....eriti suur kiitus kanuu eest, mis pol ud lihtsalt üks tuim sõudmine.....kiidame rajameistrit!

Team Kileprof

25.07.2020 22:38
Rada oli tõesti täna põnev, etapid tundusid olema küll keskmisest pikemad, kuid ära ei tüdinenud kordagi ja valikuid jagus! Rajameistrilt hea töö, kui alguses sai tema üle kavaldatud, siis rattaralliga saime ise vastu näppe. Siin muidugi küsimus, et kui rattarallilt leiad lõikekohad legenditulba järgi, siis see on ainult tore aga kui terve etapi saad kaardile joonistada, siis kaotab see veidi oma pointi? Pigem võiks jääda ralli ikka valge ala peale.

Ja kui juba heietamiseks läks, siis kas tõesti on väga keeruline kõikidele liikmetele veekindlad kaardid jagada? Maksame üle 100 euri osavõtutasu ja lõpuks saab ainult üks liige rajameistri pingutusi nautida ja terve kaardiga orienteeruda. Vajadusel võime selle euro juurde ka veel maksta, kuid orienteerumisvõistlusel tahaksid ikka kõik liikmed lõpuni oma kaardiga liikuda.. ;)

Arvi, Seiklushunt-HoneyPower

25.07.2020 22:49
Nõustun eelkõnelejaga kaartide osas. Meeskondliku võistluse puhul on kaarte kõigil vaja, mitte ainult ühel liikmel. Ja pole vist ühtegi võistlust kus veega tegemist ei tule teha, ehk kaart saab pea alati märjaks.

Muus osas oli aga tänane võistlus super ja selle eest tänud!

Siim, Aarne-Tõttas

25.07.2020 23:14
Rajameistrile au ja kiitus! Rattaga ja jooksuetappidega võitu ei saanud meist aga kanuuga feilisime korralikult - hea töö!!!

Eelkõnelejad on sõna võtnud mitte veekindlate kaartide osas, aga ausaltöelda on see veekindel kaart üks paras käkerdis... vettib äärtest läbi ja siis on käes nagu sült.

Mati, Kondimootor

25.07.2020 23:30
häid lahendusi oli siin etapil tõesti mitmeid, eriti meeldis huvitav kanuulahendus, kuid see jalgsietapp läks lõpuks ikka tüütuks kätte :) meie kokkuvõte vahuriinglid.blogspot.com

ingel, Vahuri Inglid

26.07.2020 09:05
Geniaalne kanuuetapp, kiitus rajameistrile!

Valdo

26.07.2020 10:20
Omalt poolt samuti kiitus rajameistrile huvitava raja eest.
Vastuseks Arvile selle kohta, kas see oli hea või halb, et rattaralli kõik punktid oli võimalik eelnevalt leida ja kaardile kanda: minu jaoks oli see seikluslik ja mina kiidan selle ülesande andmise eest rajameistrit.
Minu ülesandeks oli valikjooksu ajal rattaralli lahendada. Lappasin kaarti ja ajasin järge, leidsin esimese punkti ja olin poolel teel teise punkti, kui jooks läbi sai. Järgnes 10 minutit seismist ja kõikide punktide kaardile kandmine, mille käigus selgus, et rajameister võitis mind. Ma ei taibanud esimese asjana vaadata, kas mõni rattaralli punkt juba kaardil pole ja nagu selgus, 2 ehk pooled, olid kaardil ja valikjooksu ajal oleks olnud täpselt parajalt aega, et puuduolevad 2 punkti kaardil üles leida.
Hea töö rajameister!

Kaido, Nordwood

27.07.2020 08:26
A raja kaarti vaadates oli veidi huvitavam tõesti. B rajal olles oli veidi igav. Põhimõtteliselt oli ainult 3 etappi ehk sisuliselt kolm kohta kus eksida või võita. Rattaralli joonistus kaardile kenasti nii et seal jäi ka peale seda joonistust ahaa/võidu moment ära. Valik oli nagu valik ikka ehk ainsa kirsina tordil oli kanuu. Ülejäänud osas oli selline keskmine. Rattarallil võiks olla siiski nagu varem mainitud valget kaarti sees, et teha reaalselt ratast huvitavamaks. Muid loogikaülesandeid võib panna igasse vahetusalasse loomulikult ka, kuid ralli on üks variant kuidas ratast teha mitmekülgsemaks.
A raja koalitsioon väärib eraldi auhinda, et selline asi saada nii kiiresti toimima! Ainus asi, et seda mitte enam lasta juhtuda on on tõesti olukord, et tugevamad tiimid muutuvad veelgi tugevamateks ja nõrgemad nõrgemateks.Ehk võistluslikkust hoida, siis ei tohiks seda tõesti soosida. Muidu aga kõva sõna :)

Margus

27.07.2020 09:53

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.