rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

PORKUNI VIIMASE HETKE LISAINFO 24.07.2020 15:25
Kolm olulist teemat, seoses homse Porkuni seiklusega:

1) kõik kolm liiget saavad homme võimaluse rajal ujuda, aga te ei pea seda tegema ehk kui poodiumile ei pürgi, siis on rada võimalik läbida ilma ujumiseta. Langetage mõistlik otsus vastavalt ilmale, enesetundele ja sellele, mis ujumisele rajal järgneb. Kõikidel ujumistel on osalejatel seljas päästevest.

2) ole hommikul piisava varuga kohal, võistluskeskusse toob kitsas tee, mis ilmselt mingil hetkel ummistub ja alates 10:30 piirame seal autode liikumist, sest stardid väljuvad keskusest sama teed pidi. Alates 9:30 on keskus avatud ja olete oodatud!

3) ilmataat ei soosi seekord "põllu peal" võistluskeskust, kuid loodame, et põnev maastik ja keskmisest keerukam rada kompenseerivad selle puuduse.
Täna varustust pakkides mõtle kodus hoolega läbi, et sul oleks homme kaasas kilekott, kuhu peale võistlust porised riided/jalatsid pakkida, kuidas porine ratas taas koju viia jne.

Kohtumiseni hommikul Porkunis!

SK Xdream

24.07.2020 15:25
Kui pikk on hinnanguline ujumine. 10-100-500m?

Võiks poodiumile?

24.07.2020 19:42

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.