seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Foorum

Air pulgad... 31.08.2019 18:53
Air on toiminud paljudes, ehk isegi enamikes kohtades kus nad olid. Meie võtsime igatahes kõik punktid ja mingit trahvi me näha ei taha.

Indrek, Riskikuller

31.08.2019 18:53
Air ei toiminud... Kirjuta veel telefonis

Indrek, Riskikuller

31.08.2019 18:56
Ootame ära korraldaja selgitused ja pakutavad lahendused.

Hirvo

31.08.2019 19:21
See air-pulkade jama ajab ikka hinge täis küll, ausalt. Saan aru, kui ühel korral juhtub, midagi on valesti seadistatud või jaamad "magavad". Aga no iga jumala kord on mingi jama, jaamad ei tööta ja mott langeb. No kui ei saa neid korralikult tööle, siis võiks kasvõi tavaliste si-jaamade peale tagasi minna. Aga tahaks ikka võistlust ja punkte vôtta ja kunagi ka päris tulemust saada, mitte vaid külakuhja pidevalt mängida mittetöötavates punktides ning loota, et ehk ikka läks kirja.. Ja kui näed, et teised tiimid panevad järjest hooga mööda, sest see ei loe ju nagunii.. vot siis tekib taas küsimus, et kas on ehk xdreami aeg vaikselt otsa saamas ja tuleks suunduda uutele huvitavamatele väljakutsetele, kust ka korraliku emotsiooni saab (nt lätlaste xRace).

Pettunud osaleja

31.08.2019 22:33
No kui raske on midagi korralikult teha ?

F, O

01.09.2019 09:36
Jah, SI-jaamadele natuke läks aega ja mõttetegevust, aga kui ma olen käega ära patsutanud oma jaama ning pärast saan siiski trahvi selle eest, siis hakkan alles kurtma. Seniajani on olnud nii, et iga kord, kui olen täitnud oma ülesande, on kõik hästi läinud. Pärast Märjamaa kogemust on sellised probleemid rahulikumaks teinud ning julgustan ka kaasvõistlejaid rajal edasi liikuma, kui sarnane intsident toimub.

Peeter, Kristi Helekivi's Xdream Team

01.09.2019 10:36
Patsutasin kõiki jaamasid ja kviitungil 12 punkti puudu. Ajuvaba. Paneb tõsiselt mõtlema osalemise üle, kui tehnika pidevalt närvi mustaks ajab.

Ärritunud xdreamlane

01.09.2019 12:53
Eilne tundus olevat lihtsalt inimlik viga. Ärge nüüd liiga pahased olge ja tulge ka tulevikus võistlema! Harku rada oli ju muus osas väga okei. Mina küll ei viitsiks Lätti sõita ja loodan, et Xdream ikka jätkab tegutsemist vaatamata osalejate arvu vähenemisele...

Martin, NOBE

01.09.2019 15:56
Sõbralik ettepanek see teema lukku panna. Anonüümsed, verbaalse kõhulahtisuse all vaevlevad isakesed ei anna endale aru, et selle "jälle juhtus", "lähen mujale" jms kisaga ei saavuta mitte kui midagi. Kas xdream'i tiimi nägudest finishis polnud aru saada, et nad seda apsakat enam kui südamesse võtavad?

Meie tiim nautis suurepärast ilma, vihast kemplemist rajal ja supilaua ääres muljetamist. Noh, air jaamade üle viskasime ka paar nalja. Läksime hea tujuga koju ja loodame, et xdream'i meeskond saab ka sellest korrast ja ja pakub meile kodumaa kamaral seda üritust ka järgmisel aastal.

Alvar, The Good, The Bad and The Ugly

01.09.2019 20:36
Alvariga nõus. Usun, et nüüdseks on SportIdentÕhuga piisavalt vussi minemise kogemusi olnud ja edaspidi saab vaid paremaks minna :)
Pakume ka edaspidi konkurentsi ja võitleme edasi!
Rajal näeme!

Tõnis, 3 Nuhvlit

01.09.2019 21:22
SI jama tekitas rajal tõesti emotsioone, kuid rajameistri hea töö jättis päevast siiski hea tunde. Eks tõenäoliselt selline äpardus ajavõtuga on võistluste korraldajate üks suurimatest hirmudest - järgmisteks kordadeks tuleb SI-jaamade toimimise kontrolliprotseduurid kriitiliselt üle vaadata. Kriitikat saab teha mitut moodi - kas edasiviivalt või maha tegevalt. Kui selline kodumaine seiklus-sari vähegi korda läheb, ei tasu maha tegemisega väga üle pingutada, tegijail ikka juhtub.

Jürgen, Mustikale

01.09.2019 22:01
IDEE: XDREAM, võtke mõni sonsor juurde, kes makskas kinni kogu uue lahenduse: uued jaamad, pulgad, süsteem jne reklaami eest. Näiteks kutsuks durex või sarnane firma, isegi reklaamisloogan oleks nendel midagi nagu: "pane kuidas tahad" vms. Arvame et see on tehtav :)

Armastuse Kahur

02.09.2019 10:06
"võtke mõni sonsor juurde, kes makskas kinni kogu uue lahenduse"

See on küll väärt kommentaar. Võiks jagada siin avalikult linki või nimekirja, kus kõik pakutavad sponsorettevõtted kirjas, et saaks sealt endale sobiva valida ja järjest võtta...

Eks pingul eelarve taha võivad tõesti jääda ka sellised apsud, kuid loodetavasti jätkub korraldajatel indu kunagine hea korralduslik tase taastada ja sarjaga jätkata.

samuti korraldaja

02.09.2019 16:28
Tänks "Armastuse Kahur", ma sain küll korralikult naerda XDreami tunnuslauseks pakutud "Pane kuidas tahad" :) :) eest. Võib olla hoopis "libista hellalt käega üle või torka auku aga kui ei tee piuksu siis ära mine närvi vaid pane täiega edasi sest sind ootavad järgmised 50+ kohta metsas ja veekogudel kus saad seda kõike veel teha :) !" Lõbusat trenni tegemist ja Vaudel stardis loodetavasti näeme.

Reservlaskemoon

03.09.2019 19:57

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.