Talvine seiklus 19.01.2020 Pääskülas!

Foorum

Märjamaa rajameister tänab! 29.04.2019 17:08
Tänan kõiki kes nii kohe pärast võistlust kui nüüd hiljem hea sõnaga meeles pidasid! Oli vahva radu teha, ja veel vahvam oli teie rassimist pealt vaadata :-)
Märjamaa piirkonnas on palju pikki sirgeid (kruusa)teid, hulgaliselt märga võsa ning mõned korda tegemata tänavad. Lisaks palju sõbralikke inimesi, kes panid koerad kinni, lubasid oma maadelt läbi sõita ja oma (isiklikke) sildasid kasutada.

Kellel jäi miskit kripeldama või rajal ei olnud kõik nii nagu oleks pidanud - ärge palun pikka viha pidage! Igale asjale leidub lihtne selgitus, alates SI-punktijaamade programmeerimisest kohe pärast finišijaama ilma süsteemi muutmata ja lõpetades ruumipuudusest tingitud tõmbenurkade erinevusega ronimises. Vahele veel midagi punktinumbrite ja -asukohtadega, aga ega kõiki asju elus polegi ju vaja täpselt teada... Logistikat on 3 raja samaaegsel korraldamisel igatahes kogu stardimaksu jagu ja rohkemgi.

Oluline on ju, et ilm oli tellitult ilus! ;-)

Elo Saue

29.04.2019 17:08

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.