Talvine seiklus 19.01.2020 Pääskülas!

Foorum

Excel aitab 29.04.2019 01:46
Jälle jõudsime tagasi “vanadesse headesse aegadesse” kus esimesena finišeerinud ja korrektselt raja läbinud tiim ei ole võitja.
Esimese ja teise koha 3 sekundine vahe tulenes sellest õnnest, et kui hea oskuse ja motivatsiooniga kohtunik/abistaja oli torni ronimise ülesandel. Seega võistlejatest sõltumatu faktor määras tulemuse.

ATSport , ATSport

29.04.2019 01:46
Kui laev juba põhjas, on kõigil häid mõtteid, kuidas seda päästa oleks saanud.
India vanasõna.

Vello, Märjamaa pensionär

29.04.2019 08:07
Ülesande algul öeldi, et vinnata tuleb keharaskusega, mida räägiti vist ka valjuhääldist aegajalt. Ise nuputasime, kuidas see peaks käima. Meie abiline, nähes, et meil hakkab jõud ja mott kaduma, julgustas meid, et me teeme tehniliselt palju paremini kui kõrval töötav võistkond. Selle peale otsustasime puhata iga 4 tõmbe tagant ja tegime asja ära, kuigi pärast esimesi tõmbeid tundus ülesanne võimatuna, sest köis andis iga tõmbega tagasi. Saime aru, et see peabki nii olema ja rassisime edasi.
Kuuldes saunas jutte kuidas abilised olid seinast seina (tõenäoliselt emotsioonid panid jutule veidi juurde), siis tundub see ebavõrdsena küll, aga pigem liigitaks selle seiklusliku loto alla nagu seda ikka ette tuleb.
Excelit kasutati ronimisülesande ooteaja maha arvestamiseks, mis igati inimlik ju. Palju ebanormaalsem oleks olukord, kus kümned tiimid seisavad ja ootavad ning võistlusaeg tiksub nagu tihti on juhtunud ja pahameelt kuhjaga. Isiklikult pooldan ooteaja maha arvestamist Exceliga, kui reeglit "kes ees see mees".
Tundub, et Matkasport sooritas köieülesande teist kiiremini. Siis ongi ju loogiline, et nad pidid teist ka ette saama, kui te liikusite praktiliselt koos.

Mati, Kondimootor

29.04.2019 10:10
Rada tipp-topp nagu ka Elole ütlesime.
Kui aga esimese ja teise koha vahel on sekundite mäng, siis seda tahaks lahendada finišisirgel tõmmates. Sellekohast tagasisidet ja nurinat on varasematel aastatel palju olnud kuni korraldaja lubas, et edaspidi saavad võistlused olema nii korraldatud, et esimesena finišijoone ületanu on ka võitja (välja arvatud trahvide korral).
Oleme ka varasemalt esikohta sekunditega võitnud ja kaotanud, kuid alati on see olnud tirimine võrdne võrdsega, mees mehe vastu, külg külje kõrval, ratas rattas jne.

ATSport, ATSport

29.04.2019 22:41
Ma saan aru nii, et passisite lisaülesande järtsis- p 192. See lahutati hiljem teie lõppajast. Kuna matkasport passis seal kauem, kuid ülesande tegi teist kiiremini, siis nii lihtsalt on.
Xdreami puhul on ju alati nõnda olnud, et juhendis öeldakse "kes ees see mees", aga päriselus nii ei ole.

Kiibitseja

30.04.2019 00:38

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.