seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Foorum

Linnaseiklus ootab orienteerujaid osalema 20.02.2019 11:36
Kõik seiklushuvilised on oodatud osalema! Tule ja pane oma tiim proovile. Osaleda võid jala, rattaga või autoga, või kõiki liikumisviise kombineerides. Tiimi suurus 2-5 liiget! Rajal 55 punkti ja stiiliks on valik!

Korraldaja arvates on kiiremaks liikumisviisiks ratas!

21.02 leiab Tallinna Kesk- ja Vanalinnas aset üks vinge Linnaseiklus – Väljakutse. Kell tiksub. Su tiimil on aega 2,5 tundi, et leida Tallinna kesklinnast ülesse ohtlik pakk. Te kehastute kiirreageerijateks ja peate jõudma pakini enne konkurente ja enne kui aeg otsa saab. Kas sinu tiim suudab seda? Tule ja proovi järele.

Paki leidmisel on abiks kaardid, fotod ja vihjed. Sa võid kasutada kõiki liikumis- ja abivahendeid.

Väljakutse on 2,5 tunnine valikorienteerumine, kus osalejate eesmärgiks on läbida vabalt valitud järjekorras võimalikult palju punkte. Punktidest leiab vastuse legendis esitatud küsimusele ja iga õige vastus toob seikluse lõppvastusesse ühe tähe. Mida rohkem tähti on lõppvastuses, seda lihtsam on tuvastada peidetud paki asukoht.

Info ja registreerimine: www.seiklusministeerium.ee

Joonas Väärtnõu, Seiklusministeerium

20.02.2019 11:36

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.