seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Foorum

Otepää võistluse kiituseks 03.09.2018 11:37
Kummardame tänulikult eilse võistluse rajameistritele ja kogu korraldustiimile 100% õnnestunud seiklussporti täis päeva eest! See oli tase!

Nele ja teised Onu Tomi onnikese tegelased

Nele

03.09.2018 11:37
Nõustume Nelega, väga hea on hooaega lõpetada nii positiivsete tunnega. Kõik oli paigas ja kõike oli parasjagu, vahelduvust, valikuid, lisaülesandeid. Lisaks kaunid loodusvaated rattamaratoni rajalt ning Pühajärvelt. Lõpu lisaülesanded oleks tahtnud ise kõik ära teha :)

Timo, Karla Sõbrad

03.09.2018 15:26
Tõesti väga hea võistlus oli, viimaste aastate parimaid! Kuigi maastik oli tuttav ja korduvalt läbitud, igav ei hakanud kordagi.
Raske oli, ja pidigi olema.
Aga naertuse tõid seekord näole tiivulised inglid, kes kergelt ja graatsiliselt 'hõljusid' läbi selle vastiku toolikandmise lisaülesande seal Kääriku staadionil. Vahel on ikka jube hea olla ingel :D

Priit

04.09.2018 12:54
Oli tore võistlus kus piisavalt vaheldust ja millegiga polnud üle pingutatud. Kuigi kohalikuna oli iga viimne kui rada tuttav, polnud kordagi igav ja lisaülesanded olid ka väga lahedad. Aitäh!

Iljar, Cybernetica

06.09.2018 13:42
Sama siin, mõnus etapp oli. Eri alad olid tasakaalus, jagus nii tehnilisemat sorti orienteerumist kui ka füüsilist mägede vallutamist. Jooks või ratas oli huvitav mõte, ehkki praktikas oli tegu lihtsalt rattaetapiga, kust tuli teelt natuke rohkem eemal punkte võtmas käia.

Margus, Research & Development

06.09.2018 23:02

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.