rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Peedist pesumasinale ... kaardialus 20.06.2008 18:46
Et siis, kellele Miry kaardialused kalliks jäävad, siis siin sutike odavam lahendus.

Pärnu Maxima XXX-is on müügil 249.- maksev lenksu peale kinnitatav kott. Kui lenksukinnituse küljest eemaldada kott ja asendada see vineeri (või tugevama papi) tükiga, millele omakorda kiletasku peale liimida-klammerdada, siis ongi sul olemas odavapoolne kaardialus - pealegi selline, millelt kaardiplaati kiiresti eemaldada saab...

Miinused - ei keerle, fikseeritud asendis.
Lenksukinnitus on mingitele ülipeentele lenksudele mõeldud - tuleb kinnitada pikemate kruvidega ja loota, et katki ei lähe-laiali ei loksu.

Plussid - suhteline odavus (249.- + neli kruvi, kiletasku, liim/klambrid, tugiplaat), koti saad kauba peale ;)

Petz, peeditrumli valmistamise tiim

20.06.2008 18:46
Mis jutt see on, et ei keerle? Keerad lenksu ja kaart koos kaardialusega keerab nii palju kui vaja! Jah, selle tegevuse käigus võib juhtuda, et rattaga maoli käite aga tühja sest - hunnik raha ikkagi kokku hoitud!

Alari

20.06.2008 20:40
Saab ka veel soodsamalt - ostad kaks haaknõela ja kinnitad kaardi rinnale. Rinnakatel naistel on eelis, kaart paremini silme ees. Silikoonidega ei ole soovitatav, kuna kukkumisel võib haaknõel lahti minna...

Maiu, piimaauto

21.06.2008 16:40

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.