Foorum

palmtek.ee - kaardihoidjad ja pealambid 04.06.2008 16:20
kommertsteadaanne:

Järgmine etapp ei ole enam kaugel. Telli www.palmtek.ee-st omale maailma parim MIRY kaardihoidja ja tunned end rattarajal kindlalt. Öösel on kaardi lugemine ilma kaardihoidjata väga vaevarikas ja ka ohtlik. Uudisena on vanemate MIRY kaardihoidja omanikele varuosad ja täiendavad plaadid.

Samas saada ka orienteerujate seas tunnustatud SILVA pealambid. Seiklejatele sobiv Silva LX on võimas 5W LED, mille akut kannad mõnusalt vööl ja mis annab valgust sõltuvalt rezhiimist kuni 45h.

Samuti leiab Palmtekist kiire ja stabiilse Silva kompassi, mida saab kanda kas randmel või siis täppisorienteerumisek aasaga ümber pöidla.

Tellimine palmtek.ee-st on kiire ja mugav, võid valida kulleriga kohaletoimetamise või ise Suur-Sõjamäe 44, Tallinn järgi minemise vahel.

Arbo, palmtek.ee

04.06.2008 16:20

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.