rahvusvaheline rattaseiklus

Foorum

Sportpesu 11.05.2008 15:14
Heip, mul kogenud multisportlastele üks küsimus. Nimelt on selline probleem, et pikematel üritustel hakkab jalgevahelt sealt hääst kohast sageli hõõruma. Kuidas sellest jamast lahti saaks ? Kas on olemas ka mingit shortside moodi spets liibuvat pesu, lycrast või muust materjalist ja kas see võiks aidata ? Tänud ette heade nõuannete eest!

Andres

11.05.2008 15:14
esiteks ei tohiks toppida pika liibuva pesu alla igasuguseid teisi pükse - see panebki sul kõik hõõruma. ideaalne oleks kui pikkade retuuside alla paned lühikesed liibuvad retuusid - mitte bokserid ega tavalised ujukad vaid ikka põlvini.
samuti rattapükste alla ei soovitata midagi panna.
kui veel küsimusi või soove siis küsi!
edu!

Mr.x

11.05.2008 21:09
Bornil on üks väärt hõõrumisvastane kreem/geel (Base vist oli nimeks). Tasub proovida.

S.

12.05.2008 02:09
Võid proovida ka vaseliini või beebipulbrit (talki) püksi panna. Igaks juhuks hoiatan, et üks "koolkond" vaseliini eriti ei soovita jooksmiseks, teised soovitavad. Ratturitel näiteks on kogu aeg vaseliin püksis pampersi peal, muidu oleks mõned asjad neil juba olematuks hõõrdunud.

Aga jah, lühikesed liibuvad jooksupüksid kõige all on ka minu arust hea lahendus. Kui XDreamil ratast rattapüksiga teed, siis jääb lühike liibuv küll 'reeglite vastaselt' rattapüksi alla, kuid XDreami puul on see andestatav.

Alar, Evli

12.05.2008 03:47

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.