seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Foorum

Firmaspordi Suvemängude seiklusretk 29.04.2008 14:48
Hei, ei saa mitte vaiki olla, emotsioonid veel seiklusest üleval, ja sestap hõikan maha ka järgmise reklaamimaigulise teadaande.

Firmaspordi Suvemängudel Viljandis on 14. juunil samuti kavas üks seiklusretk. Liikumisviisid on samad kui Xdreamil ja ka võistluse põhimõtted paljuski. Oleme seda ka asja väikese eduga arendanud juba vist 4 aastat ning eelmisel aastal andis juba B-raja mõõtmed välja see asi Võsul, kui osalejate arv (mis oli umbes 20-30 tiimi vahel) välja arvata :). Sel aastal suureneb loomulikult ka seegi.

Sel aastal siis Matkaspordi auhindadele üritus ja registreerimine ka veel avatud.

Tähelepanu siis asjaolule, et osalema on oodatud ettevõtete võistkonnad! Saab veel kaasa teha tennises, trepijooksus, rannavõrkpallis, rannajalgpallis ja teistel aladel. Laupäeva õhtul on kavas ka piknik ja pidu klubis Red, asi mille järgi siingi foorumis mõni küsis ;)

Info leiate hõlpsasti, kui google'isse sisse lüüa Firmaspordi Suvemängud 2008. Ka lisaküsimustele olen valmis vastamakui küsite telefonil 56695917

Marti Soosaar, Firmasport

29.04.2008 14:48

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.