seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Tiimid

A-rada

III osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Salomon S-Lab Ilmar Udam
Leivo Sepp
Rait Pallo
2. Mehed Ad Astra Arthur Raichmann
Kristjan Maade
Martin Kaup
3. Sega ADIDAS Adventure Kristjan Karabelnik
Sille Puhu
Tarmo Siimsaare
4. Naised Buduaar 48 Anniki Inno
Kadi Taalberg
Maret Hallikma
5. Mehed DATAFOX Marko Külaots
Raul Nikolajev
Tauno Riibak
6. Sega Hiiltomiehet Elo Saue
Ilkka Nurminen
Teho Peetsu
7. Mehed Kondimootor Hannes Metssalu
Janari Jaanso
Lauri Sõõro
8. Sega Lennuakadeemia Rene Käsik
Roland Truus
Viiu Juurik
9. Sega Linnaorienteerumine.ee Oliver Immato
Piibe Tammemäe
Risto Laanoja
10. Mehed MATKaSPORT Selgub
Selgub
Selgub
11. Mehed Mustikale Fred Viidul
Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
12. Mehed Noored Olümpiale Erkki Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
13. Mehed Nordwood Kaido Hallik
Priit Poopuu
Sander Mirme
14. Mehed Õnnevalem. Ain Fjodorov
Eduard Taivere
Tiit Tähnas
15. Sega Oravarada Aimar Liiver
Kaimo Käärmann-Liive
Reve Lambur
16. Sega Praali Allan Sülla
Andra Puusepp
Urmas Tammemäe
17. Sega SASS Jana Kink
Marko Pikk
Neeme Loorits
18. Naised Science in Sport Salomon Eleri Hirv
Merike Vanjuk
Sirli Zupping
19. Mehed Science in Sport/ SKM! Alar Abram
Erik Aibast
Paavo Rõigas
20. Mehed Spordi klubi Kristian Pilbas
Raul Uuring
Viktor Gurkin
21. Mehed Südamesportlased Jonatan Karjus
Rene Post
Sander Linnus
22. Sega Täpiks Eve Härm
Jandra Puusepp
Johan Kütt
23. Mehed Vanad torisejad Hirvo Rannu
Margus Marrandi
Tarmo Saare
24. Mehed Värska Originaal Indrek Mahla
Janoš Nikopensius
Tanel Kalm
25. Mehed Viasat Sport Lauri Tammemäe
Markus Puusepp
Riho Taba
26. Naised Xdriimid pingviinid Kaire Leibak
Kaisa Pajusalu
Maria Metsaorg

IV osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Salomon S-Lab Ilmar Udam
Leivo Sepp
Rait Pallo
2. Mehed Ad Astra Arthur Raichmann
Kristjan Maade
Martin Kaup
3. Sega ADIDAS Adventure Kristjan Karabelnik
Sille Puhu
Tarmo Siimsaare
4. Naised Buduaar 48 Anniki Inno
Kadi Taalberg
Maret Hallikma
5. Mehed DATAFOX Marko Külaots
Raul Nikolajev
Tauno Riibak
6. Sega Hiiltomiehet Elo Saue
Ilkka Nurminen
Teho Peetsu
7. Mehed Kondimootor Hannes Metssalu
Janari Jaanso
Lauri Sõõro
8. Sega Lennuakadeemia Rene Käsik
Roland Truus
Viiu Juurik
9. Mehed MATKaSPORT Selgub
Selgub
Selgub
10. Mehed Mustikale Fred Viidul
Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
11. Mehed Noored Olümpiale Erkki Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
12. Mehed Nordwood Kaido Hallik
Priit Poopuu
Sander Mirme
13. Mehed Õnnevalem. Ain Fjodorov
Eduard Taivere
Tiit Tähnas
14. Sega Oravarada Aimar Liiver
Kaimo Käärmann-Liive
Reve Lambur
15. Sega Praali Allan Sülla
Andra Puusepp
Urmas Tammemäe
16. Sega SASS Jana Kink
Marko Pikk
Neeme Loorits
17. Naised Science in Sport Salomon Eleri Hirv
Merike Vanjuk
Sirli Zupping
18. Mehed Science in Sport/ SKM! Alar Abram
Erik Aibast
Paavo Rõigas
19. Mehed Spordi klubi Kristian Pilbas
Raul Uuring
Viktor Gurkin
20. Mehed Südamesportlased Jonatan Karjus
Rene Post
Sander Linnus
21. Sega Täpiks Eve Härm
Jandra Puusepp
Johan Kütt
22. Mehed Vanad torisejad Hirvo Rannu
Margus Marrandi
Tarmo Saare
23. Mehed Värska Originaal Indrek Mahla
Janoš Nikopensius
Tanel Kalm
24. Mehed Viasat Sport Lauri Tammemäe
Markus Puusepp
Riho Taba
25. Naised Xdriimid pingviinid Kaire Leibak
Kaisa Pajusalu
Maria Metsaorg

B-rada

III osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
Silvar Savolainen
2. Mehed ACE Speed Andri Jõema
Marko Leib
Tarmo Saremat
3. Sega Advokaadibüroo Lepmets & Nõges Kristjan Nõges
Ott Lepmets
Sandra Sepp
4. Mehed Aina paremini Herkki Suurman
Mikk Kalamees
Veiko Hintsov
5. Mehed Armastuse Kahur Eric Reppo
Ilja Borodkin
Tarmo Rea
6. Naised Aru PM Team Jaana Olvet
Kaisa Rooba
Liis Uusküla
7. Sega Aruut Espar Samblik
Marge Erm
Urmas Sassian
8. Mehed Asi on tehnikas Hannes Ilves
Jörgen Järsk
Tarmo Metsamaa
9. Naised BauEst/Varbad Sirgu Hanna-Maria Puhke
Kaia Randman
Teele Randman
10. Mehed Briketipoisid Kristjan Linnus
Mattis Jaama
Siim Holtsmann
11. Sega Civitta/eDin Grete Gutmann
Hannes Krenstrauch
Riivo Anton
12. Mehed Draka Sports Erkki Keerig
Kristjan Sarapuu
Veiko Salumaa
13. Sega Eskapism Kertu Liisa Lepik
Krister Kasemaa
Tanel Tamm
14. Sega Footontorpeedo Dan Bogdanov
Jan Bogdanov
Sandhra-Mirella Valdma
15. Naised FysioArt Imbi Hoop
Kristiina Lind
Mari Jürgenson
16. Sega Jacob Steinberg Epp Käpa
Maik Lint
Meelis Mälberg
17. Sega Karla Sõbrad Kadri Soe
Tarvi Saar
Timo Vares
18. Mehed Kihku-Kähku Kimmo Liivak
Peeter Kesner
Sander Kuld
19. Sega Kiired ja Vihased Aljona Buel
Margus Saks
Marko Treimann
20. Mehed Kileproff Lauri Tõnise
Ole Raudsepp
Tanel Kurs
21. Sega Kilpkonna ekspress Anti Tammissaar
Diana Virumäe
Jaanika Variko
22. Mehed Kolm Kiiret Karu Alo Vare
Tauno Vare
Tõnu Hendrikson
23. Mehed Kukemuna Heiko Eesalu
Jaanus Moorits
Lauri Väinsalu
24. Naised MATKaSPORT tšikid Külli Siimon
Merle Kruustok
Tuuli Land
25. Mehed MKM Kalle Aron
Kaspar Kivistik
Maido Lüiste
26. Naised Muumimammad Marje Viirmann
Piret Urmet
Riika Ploompuu
27. Naised Navigatsioonihäire Kertu Sapelkov
Riin Kruusimägi
Tuuli Teppo
28. Sega Nibin-Nabin Aive Sakkius
Kelli Toime
Raido Süld
29. Mehed Of Mice and Men with benefits Aleksander Einpalu
Joonas Simson Veski
Markus Kariis
30. Sega Otepää jooksutuur Karmen Alnek
Margus Mäll
Marko Teder
31. Mehed Õuesõpe Mehed Marek Tammemäe
Märten Muhk
Meelis Muhk
32. Sega Pähkel Kristjan Õim
Marghet Pähkel-Sedrik
Siim Toomik
33. Mehed Ramuma Andrius Krasnevičius
Arvydas Gudelis
Kipras Kilikevičius
34. Mehed Riskikuller Erkki Luuk
Indrek Koort
Virko Raagmets
35. Sega Rutuga Kadri Friedemann
Martin Pärnak
Silver Seepter
36. Mehed Saarlased Heljus Saks
Jakob Naagel
Mihkel Naagel
37. Mehed Saku Õlletehase SK Heiko Lind
Jaanus Jõgis
Kristo Sussen
38. Sega Seiklejad Eero Raun
Maris Lepik
Rain Lepik
39. Mehed Sõbrad Maido
Margus Vahtramäe
Mati Mõtte
40. Sega Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Martti Parve
Raivo Erik
41. Mehed Sportfever Alvar Albi
Lauri Mühlberg
Toivo Toomla
42. Mehed Sportland Salomon Alar Viitmaa
Indrek Lillsoo
Sven Luks
43. Mehed SYSPrint 1 Even Toomas
Priit Randman
Tiit Toomas
44. Mehed SYSPrint 2 Joonas Oja
Mihhail Lukertsenko
Sergei Lopuhhin
45. Mehed Töllerdised Jürgen Esinurm
Margus Kontus
Tanel Merigan
46. Sega Tornimäe Pistrikud Erle Laasberg
Priit Vendik
Sander Kuusk
47. Naised Unicorns Kristi Jürgenstein
Pille-Riin Jõudna
Teesi Sepp
48. Naised Väled pätid Annika Väli
Meeri Lonn
Tiiu Naagel
49. Mehed Välek Madis Kuuskmann
Rene Bernard
Urmo Kallakas
50. Naised Värska Originaal naised Doris Kudre
Ingrit Kala
Tea Pärnik
51. Mehed Via 3L Überfight Janar Pajo
Marko Tammist
Reigo Vatsk
52. Sega Wanderzellid Liina Lillepea
Marek Vikat
Olari Kontram
53. Mehed Wisemile Anto Mätas
Konstantinos Stephanou
Teet Praks
54. Naised XT Sport Las Chicas Ethel Ansip
Liisa Puusepp
Marje Venelaine

IV osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
Silvar Savolainen
2. Mehed ACE Speed Andri Jõema
Marko Leib
Tarmo Saremat
3. Sega Advokaadibüroo Lepmets & Nõges Kristjan Nõges
Ott Lepmets
Sandra Sepp
4. Mehed Aina paremini Herkki Suurman
Mikk Kalamees
Veiko Hintsov
5. Mehed Armastuse Kahur Eric Reppo
Ilja Borodkin
Tarmo Rea
6. Naised Aru PM Team Jaana Olvet
Kaisa Rooba
Liis Uusküla
7. Sega Aruut Espar Samblik
Marge Erm
Urmas Sassian
8. Mehed Asi on tehnikas Hannes Ilves
Jörgen Järsk
Tarmo Metsamaa
9. Mehed B-Team Aleksandr Ess
Ats Allikmaa
Enn Semjonov
10. Naised BauEst/Varbad Sirgu Hanna-Maria Puhke
Kaia Randman
Teele Randman
11. Mehed Briketipoisid Kristjan Linnus
Mattis Jaama
Siim Holtsmann
12. Sega Civitta/eDin Grete Gutmann
Hannes Krenstrauch
Riivo Anton
13. Mehed Draka Sports Erkki Keerig
Kristjan Sarapuu
Veiko Salumaa
14. Sega Eskapism Kertu Liisa Lepik
Krister Kasemaa
Tanel Tamm
15. Naised FysioArt Imbi Hoop
Kristiina Lind
Mari Jürgenson
16. Sega Jacob Steinberg Epp Käpa
Maik Lint
Meelis Mälberg
17. Sega Karla Sõbrad Kadri Soe
Tarvi Saar
Timo Vares
18. Mehed Kihku-Kähku Kimmo Liivak
Peeter Kesner
Sander Kuld
19. Sega Kiired ja Vihased Aljona Buel
Margus Saks
Marko Treimann
20. Mehed Kileproff Lauri Tõnise
Ole Raudsepp
Tanel Kurs
21. Sega Kilpkonna ekspress Anti Tammissaar
Diana Virumäe
Jaanika Variko
22. Mehed Kolm Kiiret Karu Alo Vare
Tauno Vare
Tõnu Hendrikson
23. Mehed Kukemuna Heiko Eesalu
Jaanus Moorits
Lauri Väinsalu
24. Naised MATKaSPORT tšikid Külli Siimon
Merle Kruustok
Tuuli Land
25. Mehed MKM Kalle Aron
Kaspar Kivistik
Maido Lüiste
26. Naised Muumimammad Marje Viirmann
Piret Urmet
Riika Ploompuu
27. Naised Navigatsioonihäire Kertu Sapelkov
Riin Kruusimägi
Tuuli Teppo
28. Sega Nibin-Nabin Aive Sakkius
Kelli Toime
Raido Süld
29. Mehed Of Mice and Men with benefits Aleksander Einpalu
Joonas Simson Veski
Markus Kariis
30. Mehed ÕKS Argo Nõmme
Karel Tops
Priit Dedov
31. Sega Otepää jooksutuur Karmen Alnek
Margus Mäll
Marko Teder
32. Mehed Õuesõpe Mehed Marek Tammemäe
Märten Muhk
Meelis Muhk
33. Sega Pähkel Kristjan Õim
Marghet Pähkel-Sedrik
Siim Toomik
34. Mehed Riskikuller Erkki Luuk
Indrek Koort
Virko Raagmets
35. Sega Rutuga Kadri Friedemann
Martin Pärnak
Silver Seepter
36. Mehed Saarlased Heljus Saks
Jakob Naagel
Mihkel Naagel
37. Mehed Saku Õlletehase SK Heiko Lind
Jaanus Jõgis
Kristo Sussen
38. Sega Seiklejad Eero Raun
Maris Lepik
Rain Lepik
39. Mehed Selgroog 2.0 Kristjan Rebane
Priit Pärgmäe
Siim Suisalu
40. Mehed Sõbrad Maido
Margus Vahtramäe
Mati Mõtte
41. Sega Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Martti Parve
Raivo Erik
42. Mehed Sportfever Alvar Albi
Lauri Mühlberg
Toivo Toomla
43. Mehed Sportland Salomon Alar Viitmaa
Indrek Lillsoo
Sven Luks
44. Mehed SYSPrint 1 Even Toomas
Priit Randman
Tiit Toomas
45. Mehed SYSPrint 2 Joonas Oja
Mihhail Lukertsenko
Sergei Lopuhhin
46. Sega Team Huuver Lauri Malsroos
Liis Reinhold
Tanel Papp
47. Mehed Töllerdised Jürgen Esinurm
Margus Kontus
Tanel Merigan
48. Sega Tornimäe Pistrikud Erle Laasberg
Priit Vendik
Sander Kuusk
49. Naised Väled pätid Annika Väli
Meeri Lonn
Tiiu Naagel
50. Mehed Välek Madis Kuuskmann
Rene Bernard
Urmo Kallakas
51. Naised Värska Originaal naised Doris Kudre
Ingrit Kala
Tea Pärnik
52. Mehed Via 3L Überfight Janar Pajo
Marko Tammist
Reigo Vatsk
53. Sega Wanderzellid Liina Lillepea
Marek Vikat
Olari Kontram
54. Mehed Wisemile Anto Mätas
Konstantinos Stephanou
Teet Praks
55. Naised XT Sport Las Chicas Ethel Ansip
Liisa Puusepp
Marje Venelaine

C-rada

III osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Sega Alutaguse Maleva matkajad Aivar Raudsepp
Ivar Rooma
Kadre Maalma
2. Naised Sassis Daamid Kadri Liiv
Marit Belials
Tiina Herkel
3. Sega Tavalised Teod Aron Truu
Elise Truu
Katri Truu
4. Sega VABAJOOKS XTSPORT IDA Daisy Kroon
Hardi Raiend
Kaja Jõemets

IV osavõistlusele registreerunud

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Sega Alutaguse Maleva matkajad Aivar Raudsepp
Ivar Rooma
Kadre Maalma
2. Naised Sassis Daamid Kadri Liiv
Marit Belials
Tiina Herkel
3. Sega Tavalised Teod Aron Truu
Elise Truu
Katri Truu