seiklus joostes, ratastel ja kanuuga

Tiimid

I osavõistlus II osavõistlus III osavõistlus

I osavõistlusele registreerunud

A-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed AT Sport Team Heiti Hallikma
Rait Pallo
Tauno Riibak
2. Mehed CoxArt Ilya Radyukhin
Kirill Klenski
Leonid Malikov
3. Mehed Cybernetica Aivo Anier
Arne Ansper
Taavi Ansper
4. Mehed DATAFOX Gert Müürsepp
Gert Saamann
Marko Külaots
5. Mehed Metsapeatus Oliver Immato
Risto Laanoja
Viljar Grauen
6. Mehed Mustikale Fred Viidul
Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
7. Sega NOBE Martin Vilismäe
Mehis Muru
Reeda Tuula-Fjodorov
8. Mehed Noored Olümpiale Erkki Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
9. Mehed OK Laktaat Hannes Luidalepp
Mati Mägi
Raul Vahisalu
10. Sega SASS Kaarel Hendrik Zernant
Katrin Lehtpuu
Neeme Loorits
11. Mehed Sõge summukas Lauri Tammemäe
Riho Ahtijainen
Tamor Bakhoff
12. Sega SUPREMA ANTI SULAVEE
SIIRI MERE
TAAVI KAINEL
13. Sega Tallinna Dünamo Jaak Kilmi
Katrin Sipelgas
Veiko Mataloja
14. Mehed TEMPO Riho Taba
Tanel Taal
Tarmo Siimsaare
15. Mehed Värska Originaal Indrek Mahla
Janoš Nikopensius
Tanel Kalm

B-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Action plan B Isak Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2. Mehed ACE Speed Marko Leib
Martin Raud
Tarmo Saremat
3. Mehed Aina paremini Herkki Suurman
Rain Lillsoo
Veiko Hintsov
4. Mehed Ansambel Zutzakad Hannes Kuslap
Karl-Martin Voovere
Toomas Roosma
5. Mehed Aurumasin Alar Kvell
Riho Nõmmeste
Urmas Kvell
6. Sega Bestvent Karel Kruuser
Mari Kruuser
Priit Randman
7. Sega Briketipoisid Kristi Rosenberg
Mattis Jaama
Siim Holtsmann
8. Naised Castor Made Vares
Mari Punab
Triin Jaaniste
9. Sega Civitta/eDin Adventure Team Grete Gutmann
Hannes Krenstrauch
Riivo Anton
10. Sega Eksperimentaal Aivi Leimann
Kristjan Leimann
Riina Salumäe
11. Mehed Enimal Alfa Kristjan-Mark Taaler
Lauri Vilt
Sten Reisi
12. Sega Enimal Beeta Helen Alliksoo
Kristian Esula
Urmas Sassian
13. Sega Enimal BikeFanatics Indrek Reitsak
Katrin Oolmets
Mattis Alliksoo
14. Sega Eskapism Eliit Heido Nõmm
Karl Robert Kuum
Kristel Kõivo
15. Sega Footontorpeedo Dan Bogdanov
Liina Kamm
Sandhra-Mirella Valdma
16. Mehed Haaslava MTB Diimar Tarajev
Egert Pani
Rein Mölder
17. Sega Hea Tahe Hirvo Rannu
Indrek Mahla
Kersti Rahnel
18. Sega Hunt ja kutsikad Annika Silde
Saskia Muru
Tauri Hunt
19. Sega Hüpertoonid 2.0 Margus Mäll
Raili Kala
Reiko Zaar
20. Sega Jana Schmidt Team Jana Schmidt
Joosep Truu
Roland Lõpp
21. Sega Ka.tt Ingrid Kuusik
Kai Valt
Ott Niggulis
22. Mehed Kiigelaulu Kolmik Koit Uus
Mikk Sõggel
Ragnar Kruusla
23. Sega Kiiret Pole Alo Süvari
Raili Nugin
Ronald Kask
24. Mehed Kolm Kiiret Karu Alo Vare
Peeter Hendrikson
Tauno Vare
25. Naised Kolm sõpra Prostokvašinost Ane Laande
Kertu Liisa Lepik
Rachel Kõllo
26. Mehed Kondimootor Lauri Ehrenpreis
Lauri Sõõro
Mati Mägi
27. Mehed MudEST Asso Kesaväli
Joonas Oja
Tarvo Klaasimäe
28. Naised NO DRIFT Ellen Lembra
Ingrid Ranna
Ülle Raudsepp
29. Mehed NOBE 2 Mihkel Noor
Priit Nigols
Silver Klemmer
30. Sega RTT Ruta Ottesson
Targo Kalamees
Toomas Rinne
31. Mehed Saarlased Heljus Saks
Jakob Naabel
Mihkel Naagel
32. Sega Sääsehirm Agur Jõgi
Merle Lilleoru
Tarvo Jõeste
33. Mehed Saku Õlletehase SK Jaanus Jõgis
Kristo Sussen
Rain Muru
34. Sega Seiklejad Maris Lepik
Paul Erik Olli
Rain Lepik
35. Mehed Seiklus-Rihod Ain Nemvalts
Hendrik Mikk
Raivo Pöhönen
36. Sega SK Pontu Andres Teder
Linda Sassian
Merlin Langebraun
37. Sega Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Martti Parve
Raivo Erik
38. Sega Sõpra tunned hädas Ann-Mari Koppel
Henri Molloka
Karl Kuusk
39. Mehed SRC 1 Hannes Lilp
Nikolai Skatškov
Robert Mauer
40. Sega STACC Kaur Kattai
Liis Nemvalts
Merili Auser
41. Sega Sume suveõhtu Kristiina Laht
Madli-Johanna Maidla
Tarmo Laht
42. Naised Suvitajad Epp Kuusik
Kadi-Kerti Pajur
Riin Otstavel
43. Naised Taim on vaba! Birgit Suuder
Brett Astrid Võmma
Paula Koppel
44. Mehed Tammile pähe Erki Pajundi
Janar Pajo
Reigo Vatsk
45. Sega Tark ei torma Andrus Kaldma
Erki Kukk
Piret Uurimäe
46. Mehed Team Kileprof Margus Kivistu
Ole Raudsepp
Tanel Kurs
47. Mehed Töllerdised SlowMotion Guido Pääsuke
Jürgen Esinurm
Margus Kontus
48. Mehed Töllerdised Turbo Alan Vask
Tanel Merigan
Theo Efros
49. Naised Traadivabriku Mõrrad Karin Koppel
Krista Anneljas
Kristi Vaigro
50. Sega Unstoppable trio Arnolds Berkis
Eve Murulaid
Silja Risthein
51. Naised Vahuri Inglid Epp Paal
Merike Õun
Tiina Angerjärv
52. Mehed Välek Madis Kuuskmann
Margus Nael
Rene Bernard
53. Mehed Veeässad Marti Vaksmann
Rait Põldsepp
Tauri Valk
54. Mehed Viikingid Kalle Palling
Meelis Mälberg
Pallas Mudist
55. Sega Xclubüberfight Jüri Joonas
Laura Joonas
Marko Tammist

C-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Naised ACE good vibes Anita Äkke
Hanna Vallikivi
Inna Svjatkovskaja
2. Sega Aigu Om Albert Kepp
Inga Karu
Kaido Kepp
3. Sega Algaja Mart Müllerbeck
Rael-Saskia Salakka
Vladimir Siltšenko
4. Sega AufortGold Delisa Järvelaid
Jano Järvelaid
Keitlin Merilin Leht
5. Sega Esimene võistlus Helena Freudenthal
Margus Freudenthal
Uuno Puus
6. Naised Juhuu Britta Benno
Kristiina Tamm
Mariliis Alev
7. Sega Kaarditrikk Laure Kiivit
LAURI KIIVIT
Riine Kiivit
8. Naised Keeksivorm Kristina Saarepera
Merle Salu
Monika Viidul
9. Naised PEKO chickid Anni Alus
Käti Kudre
Nora-Liisa Uibo
10. Sega Porri Hätter Ardo Pajur
Emma-Luisa Pajur
Johan Pajur
11. Sega Spordi Ninjad Aleksandras Kurs
Kervin Sikaste
Miron tsarukjan
12. Mehed SRC 2 Almar Hindo
Andres Viirsalu
Magnus Laas
13. Sega Strong apples Eleanor Talisainen
Kenner Talisainen
Mia-Laurel Rohtoja
14. Mehed Suur poiss ja väiksed mehed Jakob Pajur
Peep Otstavel
Uko Erk Otstavel
15. Mehed Tõelised asjapulgad Kaur Kuuskme
Kristofer Vutt
Nils-Eric Uibo
16. Mehed Varesed Kaspar Vares
Oskar Vares
Timo Vares

II osavõistlusele registreerunud

A-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACOY Hugo Rebane
Robert Raasuke
Sander Valt
2. Mehed CoxArt Ilya Radyukhin
Kirill Klenski
Leonid Malikov
3. Mehed Cybernetica Aivo Anier
Arne Ansper
Taavi Ansper
4. Mehed DATAFOX Gert Müürsepp
Gert Saamann
Marko Külaots
5. Mehed Excel Racing Õnnevalem Team Ain Fjodorov
Eduard Taivere
Sander Mirme
6. Mehed Matkasport / La Sportiva Ilmar Udam
Rain Eensaar
Silver Eensaar
7. Mehed Metsapeatus Oliver Immato
Risto Laanoja
Viljar Grauen
8. Mehed Mustikale Fred Viidul
Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
9. Sega NOBE Martin Vilismäe
Mehis Muru
Reeda Tuula-Fjodorov
10. Mehed Noored Olümpiale Erkki Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
11. Sega Nordwood Aivo Kaljumäe
Mariann Sulg
Priit Poopuu
12. Mehed OK Laktaat Hannes Luidalepp
Mati Mägi
Raul Vahisalu
13. Sega Onu Tomi onnike Kristjan Maade
Nele Marrandi
Toomas Marrandi
14. Sega SASS Kaarel Hendrik Zernant
Katrin Lehtpuu
Neeme Loorits
15. Mehed Sõge summukas Lauri Tammemäe
Riho Ahtijainen
Tamor Bakhoff
16. Mehed The Good The Bad and The Ugly Alvar Suisalu
Andres Bauvald
Joonas Vaabel

B-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Action plan B Isak Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2. Mehed ACE Speed Marko Leib
Martin Raud
Tarmo Saremat
3. Mehed Aina paremini Herkki Suurman
Rain Lillsoo
Veiko Hintsov
4. Sega Alpa Karl Mõtlik
Mikk Lilles
Pihel Saatmann
5. Mehed Ansambel Zutzakad Hannes Kuslap
Karl-Martin Voovere
Toomas Roosma
6. Sega Argumendid Meelis-Mait Sildoja
Triinu Hiob
Veiko Vaade
7. Sega Bandiidid Andri Jõgi
Kerli Mägi
Rene Hanni
8. Sega Briketipoisid Kristi Rosenberg
Mattis Jaama
Siim Holtsmann
9. Sega Civitta/eDin Adventure Team Grete Gutmann
Hannes Krenstrauch
Riivo Anton
10. Sega Eksperimentaal Aivi Leimann
Kristjan Leimann
Riina Salumäe
11. Mehed Enimal Alfa Kristjan-Mark Taaler
Lauri Vilt
Sten Reisi
12. Sega Enimal Beeta Helen Alliksoo
Kristian Esula
Urmas Sassian
13. Sega Enimal BikeFanatics Indrek Reitsak
Katrin Oolmets
Mattis Alliksoo
14. Sega Eskapism Eliit Heido Nõmm
Karl Robert Kuum
Kristel Kõivo
15. Mehed Haaslava MTB Diimar Tarajev
Egert Pani
Rein Mölder
16. Sega Hea Tahe Hirvo Rannu
Indrek Mahla
Kersti Rahnel
17. Sega Hüpetroonid 2.0 Margus Mäll
Raili Kala
Reiko Zäär
18. Mehed Jamaika Jaanus Metsar
Mihkel Adler
Tõnu Arrak
19. Mehed Kiigelaulu Kolmik Koit Uus
Mikk Sõggel
Ragnar Kruusla
20. Sega Kiiret Pole Alo Süvari
Raili Nugin
Ronald Kask
21. Mehed KOFIDIS Indrek Pitk
Johann Põldra
Mart Kaseväli
22. Mehed Kolm Kiiret Karu Alo Vare
Peeter Hendrikson
Tauno Vare
23. Naised Kolm sõpra Prostokvašinost Ane Laande
Kertu Liisa Lepik
Rachel Kõllo
24. Mehed Kuubik Hugo Gregor Kikerpill
Mihkel Mahla
Olle Ilmar Jaama
25. Naised Kuumad Kintsud Ethel Eensaar
Mare Parve
Maret Hallikma
26. Mehed Linnuvaatlus Lauri Kollo
Marko Kaupmees
Priit Kollo
27. Sega Loodusnautlejad Mattias Aurelius Pedak
Stella Langer-Laur
Toomas Laur
28. Mehed MudEST Asso Kesaväli
Joonas Oja
Tarvo Klaasimäe
29. Mehed NOBE 2 Mihkel Noor
Priit Nigols
Silver Klemmer
30. Sega Õnne ja Lootuse koondis Andres Sang
Indrek Sang
Tiina Ilus
31. Sega Sääsehirm Agur Jõgi
Merle Lilleoru
Tarvo Jõeste
32. Mehed Saku Õlletehase SK Jaanus Jõgis
Kristo Sussen
Rain Muru
33. Sega Seiklejad Maris Lepik
Paul Erik Olli
Rain Lepik
34. Sega SK Pontu Andres Teder
Linda Sassian
Merlin Langebraun
35. Sega Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Martti Parve
Raivo Erik
36. Mehed SRC 3 - we love challenges! Hannes Lilp
Peter Cortie
Richard Lilp
37. Naised Suvitajad Epp Kuusik
Kadi-Kerti Pajur
Riin Otstavel
38. Sega Tark ei torma Andrus Kaldma
Erki Kukk
Piret Uurimäe
39. Mehed Team Kileprof Margus Kivistu
Ole Raudsepp
Tanel Kurs
40. Sega Tiim Geodes Ain Nemvalts
Jan Mustjõgi
Liis Nemvalts
41. Mehed Töllerdised SlowMotion Guido Pääsuke
Jürgen Esinurm
Margus Kontus
42. Mehed Töllerdised Turbo Alan Vask
Tanel Merigan
Theo Efros
43. Sega Unstoppable trio Arnolds Berkis
Eve Murulaid
Silja Risthein
44. Naised Väled Pätid Hedili Nõu
Maarja Põldoja
Melani Nõu
45. Mehed Välek Madis Kuuskmann
Margus Nael
Rene Bernard
46. Mehed Veeässad Marti Vaksmann
Rait Põldsepp
Tauri Valk
47. Mehed Viikingid Kalle Palling
Meelis Mälberg
Pallas Mudist
48. Naised Viru Vägevad Kaidi Külaots
Maili Nestor
Mirjam Lepiksaar
49. Sega Xclubüberfight Jüri Joonas
Laura Joonas
Marko Tammist

C-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Naised ACE good vibes Anita Äkke
Hanna Vallikivi
Inna Svjatkovskaja
2. Sega AufortGold Delisa Järvelaid
Jano Järvelaid
Keitlin Merilin Leht
3. Sega Isabeli sädemed Ädu Kriisa
Isabel Sooäär
Toomas Kriisa
4. Naised Juhuu Britta Benno
Kristiina Tamm
Mariliis Alev
5. Naised Keeksivorm Kristina Saarepera
Merle Salu
Monika Viidul
6. Mehed Kollane Gerd Uuetoa
Margus Uuetoa
Markus Soovares
7. Naised Muhu pätid Kadri Sooäär
Maiken Vapper
Marleen Kriisa
8. Sega Muuumi Kati Sein
Laur Liias
Lennart Sein
9. Naised Peaaegu Saarenaine Kedy Liivakivi
Krislin Pärt
Triin Salomets
10. Sega Porri Hätter Ardo Pajur
Emma-Luisa Pajur
Johan Pajur
11. Naised Raamatuklubi Karina Ülper
Mari Mets
Tiina Tikk
12. Sega Spordi Ninjad Aleksandras Kurs
Kervin Sikaste
Miron tsarukjan
13. Mehed Spordihullud Joonas Mets
Kaur-Mattias Kuuskme
Kristofer Vutt
14. Sega SRC 1 - we love challenges! Janne Nõmmik
Jevgeni Baklanov
Robert Mauer
15. Mehed SRC 2 - we love challenges! Alex Vainokivi
Almar Hindo
Magnus Laas
16. Sega Strong apples Eleanor Talisainen
Kenner Talisainen
Mia-Laurel Rohtoja
17. Mehed Suur poiss ja väiksed mehed Jakob Pajur
Peep Otstavel
Uko Erk Otstavel
18. Mehed Varesed Kaspar Vares
Oskar Vares
Timo Vares
19. Sega Xcape Denis Sokolov
Jekaterina Ossipenko
Kristian Semjonov

III osavõistlusele registreerunud

A-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACOY Hugo Rebane
Robert Raasuke
Sander Valt
2. Mehed CoxArt Ilya Radyukhin
Kirill Klenski
Leonid Malikov
3. Mehed Cybernetica Aivo Anier
Arne Ansper
Taavi Ansper
4. Mehed DATAFOX Gert Müürsepp
Gert Saamann
Marko Külaots
5. Mehed Matkasport / La Sportiva Ilmar Udam
Rain Eensaar
Silver Eensaar
6. Mehed Metsapeatus Oliver Immato
Risto Laanoja
Viljar Grauen
7. Sega NOBE Martin Vilismäe
Mehis Muru
Reeda Tuula-Fjodorov
8. Mehed Noored Olümpiale Erkki Vähi
Keio Kraaner
Rain Leesi
9. Sega SASS Kaarel Hendrik Zernant
Katrin Lehtpuu
Neeme Loorits

B-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Mehed ACE Action plan B Isak Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2. Mehed ACE Speed Marko Leib
Martin Raud
Tarmo Saremat
3. Mehed Aina paremini Herkki Suurman
Rain Lillsoo
Veiko Hintsov
4. Sega Civitta/eDin Adventure Team Grete Gutmann
Hannes Krenstrauch
Riivo Anton
5. Mehed Ecofurn Erki Aruksaar
Selgub
Selgub
6. Sega Eksperimentaal Aivi Leimann
Kristjan Leimann
Riina Salumäe
7. Mehed Enimal Alfa Kristjan-Mark Taaler
Lauri Vilt
Sten Reisi
8. Sega Enimal Beeta Helen Alliksoo
Kristian Esula
Urmas Sassian
9. Sega Enimal BikeFanatics Indrek Reitsak
Katrin Oolmets
Mattis Alliksoo
10. Sega FitQ Kaire Leibak
Marti Soosaar
Selgub
11. Mehed Haaslava MTB Diimar Tarajev
Egert Pani
Rein Mölder
12. Mehed Kolm Kiiret Karu Alo Vare
Peeter Hendrikson
Tauno Vare
13. Mehed MudEST Asso Kesaväli
Joonas Oja
Tarvo Klaasimäe
14. Mehed OSH Henry Rõigas
Kristjan Anderson
Rauno Oja
15. Mehed Saku Õlletehase SK Jaanus Jõgis
Kristo Sussen
Rain Muru
16. Sega SK Pontu Andres Teder
Linda Sassian
Merlin Langebraun
17. Sega Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Martti Parve
Raivo Erik
18. Naised Suvitajad Epp Kuusik
Kadi-Kerti Pajur
Riin Otstavel
19. Sega Tark ei torma Andrus Kaldma
Erki Kukk
Piret Uurimäe
20. Mehed Team Kileprof Margus Kivistu
Ole Raudsepp
Tanel Kurs
21. Mehed Töllerdised SlowMotion Guido Pääsuke
Jürgen Esinurm
Margus Kontus
22. Mehed Töllerdised Turbo Alan Vask
Tanel Merigan
Theo Efros
23. Mehed Totud Alari Johanson
Fred Puistaja
Indrek Linnamägi
24. Mehed Välek Madis Kuuskmann
Margus Nael
Rene Bernard
25. Mehed Viikingid Kalle Palling
Meelis Mälberg
Pallas Mudist
26. Mehed VTP Anto Mätas
Mikk Tootsi
Teet Praks

C-rada

Jrk. Klass Võistkonna nimi Liikmed
1. Naised Juhuu Britta Benno
Kristiina Tamm
Mariliis Alev
2. Sega Spordi Ninjad Aleksandras Kurs
Kervin Sikaste
Miron tsarukjan
3. Sega Strong apples Eleanor Talisainen
Kenner Talisainen
Mia-Laurel Rohtoja
4. Mehed Varesed Kaspar Vares
Oskar Vares
Timo Vares