Foorum

Kas B-raja sysprint on üks 6-liikmeline võistkond? 28.07.2014 15:15
Juba varasemast mõnest etapist silma jäänud, et päris tihti sysprint 1 ja sysprint 2 liiguvad koos. GPS'i ja aegada järgi on näha, et Jõelhätmel liikusid nad 100% ühtse 6-liikmelise tiimina (stardiülesanne sai juhuslikult täpselt sama ajaga lahendatud ning isegi kõik individuaalse orienteerumise punktid võeti "paaris", samuti jäi ühel paaril 15B koos leidmatagi ja kahepeale otsustati see võtmata jätta).

Huvitav, et kas ongi siis selline strateegia valitud (mis vist juriidiliselt isegi keelatud pole)? Samas pidevalt poodiumikohtadele võistlevate tiimide puhul kuidagi imelik - tiimil endal ei ole siiski soovi ja motivatsiooni KÕIGIST teistest parem olla?

PS. Et keegi valesti aru ei saaks - ma olen täiesti kindel, et mõlemad tiimid on igaljuhul tugevad ning pole eesotsas vaid sellepärast, et koostööd teevad.
PPS. Võimalik, et sellist koostööd on ka teiste tiimide puhul lihtsalt GPS'i jälgimises neid pole ning tagumise otsa tulemustes ei jää ka nii kergelt silma.

Rene, Välek

28.07.2014 15:15

« Tagasi

Xdreami foorumis kommenteerimise hea tava

Foorumi eesmärk on edastada operatiivset infot ning püstitada küsimusi, avada teemakohaseid arutelusid. Soovime, et arvamused oleksid konstruktiivsed ning kommenteerijad esineksid oma nime all. Säilitame viisaka tooni, väldime irooniat ja sarkasmi. SK Xdream jätab endale õiguse mitte vastata anonüümsetele kommentaaridele.